Máša a Medvěd

Máša a Medvěd

Datum: 5. - 6. října 2019
Místo: Kongresové centrum Praha, Kongresový sál

Vstupenky

Sobota
5
Říj. 2019
10:30
Sobota
5
Říj. 2019
14:00
Sobota
5
Říj. 2019
17:30
Neděle
6
Říj. 2019
10:30
Neděle
6
Říj. 2019
14:00

Informace o akci

Výpravná muzikálová show Máša a Medvěd míří do Prahy
V termínu 5. a 6. října 2019 se v pražském Kongresovém centru uskuteční velkolepá dětská muzikálová show Máša a Medvěd. Především dětští fanoušci se mohou těšit na propracované představení za účasti slavných postaviček z populárního animovaného seriálu, který znají z televizních obrazovek.
Příběh holčičky Máši a bývalého cirkusového artisty Medvěda baví děti i jejich rodiče po celé Evropě, ale i vdalších zemích, jako například v Kanadě. Po obrovském úspěchu, který seriál slaví na televizních obrazovkách, přišli tvůrci s divadelní podobou.
Tu poprvé představí také dětem v České republice. Diváci se mohou těšit na dvě hodiny zábavy v přítomnosti svých hrdinů. Na podiu se představí herci v realistických plyšových kostýmech, ve výpravných kulisách, které přítomné v sále doslova vezmou na dobrodružnou cestu imaginárním světem pohádky.
Muzikálová show slaví úspěch po celé Evropě, kde ji navštívily miliony návštěvníků a nyní přichází i do Prahy.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO / Pro vozíčkáře a držitele průkazu ZTP/P je vyčleněno 5 míst a dále 5 míst pro jejich doprovod, Parter vpravo / VCHOD A / řada 33 / sedadla 11-20. Vstupenka platí vždy pro dvě osoby, tj. pro vozíčkáře či držitele průkazu ZTP/P a pro jednu osobu jako doprovod.

-TH-

Na mapě

Top