MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.

Datum: 1. prosince 2020
Místo: KC Novodvorská, Novodvorská 1013/151, Praha 4

Vstupenky

Úterý
1
Pros. 2020
19:00
MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.

Informace o akci

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR VI.
"Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe: Vybereme Ti písničku"
Zazpívají známé muzikálové hvězdy Michaela Tomešová - patronka akce, Lukáš Adam - moderátor koncertu, Tomáš Löbl, Richard Pekárek, Michal Kavalčík, Michaela Dittrichová, Alžbeta Bartošová, Elis Ochmanová, Tomáš Trapl, Berenika Kohoutová, Milan Peroutka, David Gránský, Zbyněk Fric, Aneta Krejčíková, Alžběta Bartošová, Ivana Korolová. Součástí večera je i vystoupení taneční skupiny Artefact Dance Company a živá kapela.
MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR "Muzikálové hvězdy pro o. p. s. Polovina nebe" se koná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených a je pořádán společností Polovina nebe již pošesté. Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o. p. s. pro těžce postižené lidi upoutané na vozík nebo klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.
Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / pro vozíčkáře a pro držitele průkazu ZTP/P vstup zdarma, tyto vstupenky nejsou v distribuci, pro rezervaci kontaktujte info@polovinanebe.cz / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře ANO (první řada před sedadly)

Na mapě

Top