MTO Universal Praha

MTO Universal Praha

Datum: 17. června 2020
Místo: Lucerna Music Bar, Vodičkova 36, Praha 1

Vstupenky

Středa
17
Čvn 2020
21:00
MTO Universal Praha
17.6. 2020 / DOORS 20:00 / START 21:00

Informace o akci

MTO  UNIVERSAL  PRAHA

Aprílový večer hudebních masochistů!

Malý Taneční Orchestr zamoří prostor Lucerna Music Baru čtyřhodinovou smrští hitů v podání Tomáše Hanáka, Františka Skály, Lenky Vychodilové a dalších umělců. Zazní písně superhvězd televizní obrazovky 60. až 80 let (Václava Neckáře, Waldemara Matušky, Haničky Zagorové, Jany Kratochvílové i Karla Hály, Pavla Lišky atd., atd.). Repertoár doplní  světoví Elvis Presley, Tom Jones, Frank Sinatra, Joe Cocker i naši lidoví Promovaní inženýři od Plavců-Rangers, liboví Peter Dvorský a Karel Černoch a poetický Petr Novák. Z novějších skladeb jmenujme alespoň „Nádherný rój“ Daniela Hůlky a hit „Souměrná“ od Báry Basikové.

Za nástroji i mikrofony se Vám představí přední pražští umělci - František Skála, Zdeněk Lhotský, Aleš Najbrt, členové Divadla Sklep - Tomáš Hanák, Lenka Vychodilová, Jana Hanáková, Fero Burda a virtuosi - Roman Fojtíček, Jiří Kulich Novotný a Luděk Polifka.

 

Vystoupení MTO Universal Praha 1. 4. je přesunuto na 17. 6. 2020. Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám nový termín nehodil, je možné vstupenky do 30. 5. vrátit v místě nákupu. Děkujeme za pochopení a za vaši trpělivost v této mimořádné situaci.

Galerie

picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha
picture MTO Universal Praha

Na mapě

Top