Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
MOTOSRAZ PRASEK U NOVÉHO BYDŽOVA 2014

MOTOSRAZ PRASEK U NOVÉHO BYDŽOVA 2014

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Motorkářský sraz - MOTOSRAZ  Prasek v tomto roce 2014 oslaví kulaté 15. výročí!
K oslavě zveme nejenom motorkáře. Na motosrazu nebude chybět bohatá tombola, kaskadérská show, erotika, miss mokré tričko, motorkářské soutěže, spanilá jízda a další.
Těšit se můžete na kapely Walda Gang, Debill Heads, Komunál, Rammstein M.C., Daniel Landa rev., Riziko, Manuál, Řemen, Mahoganyo, Těžká obuv...
Sleduj stránky http://www.motosrazprasek.cz/, kde se budeš dovídat další informace. Na webovkách je spuštěna soutěž o spoustu vstupenek, pivenek, stravenek, tombolenek a dárků od partnerů motosrazu.
Tak nezapomeň 11.-13.7.2014 v Praseku u Nového Bydžova!

Vstupenky můžete zakoupit též on-line přímo na ticketportal.cz
a ihned vytisknout v pohodlí svého domova - HOMEtickets!!

ZTP/P info:
bezbariérový přístup zajištěn, vozíčkáři, držitelé průkazu ZTP/P a doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) se slevou 50%
Slevy jsou k dispozici na prodejních místech Ticketportal.cz i on-line přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte po zadání počtu vstupenek V NÁKUPNÍM KOŠÍKU.

-TH-

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top