MICHEL CAMILO (Dominikánská republika / USA)

MICHEL CAMILO (Dominikánská republika / USA)

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

27. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL JAZZOVÉHO PIANA - SÓLOVÉ RECITÁLY – Prolog

V pondělí 7. března 2022 vystoupí v Praze v prologu 27. Mezinárodního festivalu jazzového piana – sólo recitály pianista Michel Camilo z Dominikánské republiky. V Praze se poprvé představil v roce 2018 v duu s Tomatitem. Tentokrát přijede se sólovým recitálem.

Místa pro ZTP/P nejsou v síti Ticketportal k dispozici
Slevy se neposkytujíTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: Michel Camilo (Dominikánská republika/ USA) 11.05.2021 19:30 (původně 21.7.2020) Rudolfinum, Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncertní prolog Mezinárodního festivalu jazzového piana MICHEL CAMILO (Dominikánská republika/ USA) přesouvá z náhradního termínu 11. 5. 2021 od 19:30 hodin (původně 21. 7. 2021)v místě Rudolfinum - Dvořákova síň, Alšovo nábř. 79/12, Praha 1 na nový, náhradní termín: 7. 3. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 7. 4. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top