Detail info
Close

MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE NA ZÁMKU CHYŠE

MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE NA ZÁMKU CHYŠE

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE NA ZÁMKU CHYŠE
Výjimečný koncert výjimečné osobnosti české hudební scény v překrásném prostředí zámku Chyše. Michal Prokop je déle než 60 let součástí tuzemské rockové scény. Se svou skupinou Framus Five se postupně začal orientovat na soul a rhythm and blues a zároveň byl tuzemským průkopníkem art-rocku.
Písně Michala Prokopa dnes jednoznačně patří do zlatého fondu české populární hudby. Michal Prokop je dvojnásobným členem Beatové síně slávy radia Beat a členem síně slávy ankety Anděl České hudební akademie. Je také nositelem Řádu umění a literatury Francouzské republiky. Přijďte si poslechnout nestárnoucí hity, kterým vévodí Kolej Yesterday, Blues o spolykaných slovech (Až si pro mě přijdou…) nebo třeba Bitva o Karlův most.

Vstupenky můžete zakoupit online přímo na ticketportal.cz - eTickets, k dispozici jsou i prodejní místa Ticketportal.
Další info:
nečíslovaná sedadla / děti do 100 cm výšky vstup zdarma bez vstupenky a bez nároku na vlastní sedadlo / sleva "50% VOZ., ZTP/P,DOPR." pro vozíčkáře, pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz, slevu zvolte v nákupním košíku / bezbariérový přístup ANO


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE NA ZÁMKU CHYŠE
picture MICHAL PROKOP & FRAMUS FIVE NA ZÁMKU CHYŠE
Top