MERSEY GATHERING 2021 S TATA BOJS

MERSEY GATHERING 2021 S TATA BOJS

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

MERSEY GATHERING
25. 9. 2021 od 14 hodin
Zahrádka Na Střeláku, Brno
www.mersey.cz

Outdoorstage: Tata Bojs, Twin Soul Brothers, Beps’n’Johnnies, Bare Escape, Gloster 69
Indoorstage: Pavel Bidlo, Javas, Tom Holič, Koala, Elio, Vik

Poslední zářijovou sobotu se bude konat pokračování festival Mersey Gathering, tentokrát s oblíbenými Tata Bojs. Pražská alternativní skupina Tata Bojs byla založena v roce 1988. Zakládajícími členy jsou Mardoša a Milan Cais, ve stálé sestavě hrají i Vladimír Bár, Dušan Neuwerth a Jiří Hradil. Jejich asi nejúspěšnější deskou je Nanoalbum z roku 2004, kterou podpořili velkým turné a vydáním DVD Nanotour se záznamem vystoupení v T-Mobile Areně. Na konci roku 2020 vydali své desáté řadové album Jedna nula a tato novinka teď sklízí pochvalné recenze hudebních kritiků. Ostatně o tom, že jsou poslechově stále zárukou vysoké kvality svědčí i fakt, že z letošních cen Anděl si odnesli sošku v kategorii Skupina roku.
Tatáče na Zahrádce Na Střeláku v Brně doplní kapely Twin Soul Brothers, Beps’n’Johnnies, Bare Escape a Gloster 69. Nebude chybět ani vnitřní DJ room, kde to budou do ranního rozbřesku roztáčet DJs Pavel Bidlo, Javas, Tom Holič, Koala, Elio, Vik.

Pokud by se akce nemohla konat z důvodu nepříznivého vývoje epidemie, bude stanoven náhradní termín a vstupenky zůstanou v platnosti. Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture MERSEY GATHERING 2021 S TATA BOJS

Na mapě

Top