Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane

Pardubické hudební jaro 2020
Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane

Datum: HLEDÁME NOVÝ TERMÍN V ROCE 2021
Místo: Dům hudby - Sukova síň, Sukova tř. 1260, Pardubice

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane
HLEDÁME NOVÝ TERMÍN V ROCE 2021

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane
23.3.2020 od 19:00 ZRUŠENO

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane
24.3.2020 od 19:00 ZRUŠENO

Informace o akci

Lukáš Vondráček a Barocco sempre giovane

Z důvodu nařízení Bezpečnostní rady státu, která zakázala od 10.3.2020 veškeré sportovní, kulturní a jiné hromadné akce nad 100 lidí, se koncert, který se měl konat 22.3.2020 v Sukově síni Domu hudby v Pardubicích přesouvá na rok 2021. O přesném datu konání Vás budeme informovat.
Vstupenky zůstávají v platnosti.
Sledujte https://www.pardubickehudebnijaro.cz/

Koncert, který se měl konat 23.3.2020 v Sále Filharmonie Hradec Králové a
koncert, který se měl konat 24.3.2020 v Sále Fabrika Svitavy
SE RUŠÍ.
Vstupenky vracejte v místě zakoupení.

Barocco sempre giovane
Lukáš Vondráček – klavír
Jiří Houdek – trubka

Unikátní spojení špičkového klavíristy, ověnčeného vítězstvím v prestižní mezinárodní soutěži královny Alžběty v Bruselu a komorního souboru Barocco sempre giovane, složeného ze špičkových mladých českých profesionálních hudebníků. Zazní díla Edvarda Hagerupa Griega a Ottorino Respighiho, inspirované starou hudbou a Koncert č. 1 c moll pro klavír, trubku a smyčcový orchestr Dmitrije Šostakoviče. Partu sólové trubky se ujme Jiří Houdek, sólotrumpetista orchestru Národního divadla a Symfonického orchestru Českého rozhlasu. 

 

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top