Detail info
Close
KONTRAFAKT-PBX catering 1
Součástí VIP vstupenky je exklusivní catering podávaný po celou dobu akce, včetně no-limit konzumace vybraných alko/nealko nápojů.

+1 500 Kč

;
Livesport Prague Open 2022

Livesport Prague Open 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

V týdnu od pondělí 25. července do neděle 31. července se v tenisovém areálu TK Sparta Praha ve Stromovce uskuteční na betonovém povrchu 13. ročník tradičního ženského tenisového turnaje nejvyššího okruhu WTA. Hlavní tváří turnaje je domácí hráčka a dvojnásobná wimbledonská vítězka Petra Kvitová. Vloni titul získala vítězka Roland Garros Barbora Krejčíková. 

V pondělí 6. června ve 12:00 odstartuje v síti Ticketportal předprodej vstupenek na jednotlivé hrací dny. Cena vstupného na nedělní finále je stejně jako na sobotní semifinálové zápasy 300 korun na konkrétní místa na tribuně, na jednotlivé soutěžní hrací dny od pondělí do pátku bude vstupné do areálu bez nároku na konkrétní místo 200 korun. Turnajové zápasy se uskuteční na třech soutěžních kurtech v areálu TK Sparta Praha a celodenní nepřenosné vstupné platí na libovolné zápasy. Celodenní vstup na jeden den víkendové kvalifikace je 100 korun. Každý držitel vstupenky má garantované místo k sezení na centrálním kurtu, na hracích kurtech číslo 1 a 2 bude vstup do naplnění kapacity tribun. Kapacita centrálního kurtu je 1.900 diváků. 

Začátky hracích dnů jsou s výjimkou finále v 11:00, v neděli se začne hrát ve 13:00. 

Finální seznam přihlášených hráček bude v souladu s pravidly WTA k dispozici tři týdny před turnajem. 

„Těšíme se na Spartě na velký tenisový turnaj po dvou letech různých omezení. Diváci budou mít poprvé možnost vidět ze zaplněných tribun na vlastní oči hráčky na nových betonových kurtech. Jejich volba je po Wimbledonu ideální pro zahájení části sezóny na tvrdých površích, před cestou do Ameriky,“ uvedl ředitel turnaje Miroslav Malý.

Děti do tří let mají vstup zdarma, bez nároku na místo.

Z prvních řad může být horší viditelnost na kurt a to z důvodu výšky zábradlí.

Informace o turnaji na https://livesportpragueopen.cz

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top