LUKÁŠ PAVLÁSEK - „ Planeta slepic“

LUKÁŠ PAVLÁSEK - „ Planeta slepic“

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACEA DALŠÍCH OPATŘENÍSE PŘEDSTAVENÍ LUKÁŠ PAVLÁSEK - „ Planeta slepic“  PŘESOUVÁ NA NOVÝ TERMÍN 1.10.2020.

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a není je třeba vyměňovat.

PODPOŘTE UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS KONCERT PŘIPRAVILI! Ponechte si vstupenky a navštivte představení v novém termínu!

Za všechny zúčastněné děkujeme za pomoc!

Team Ticketportal

„ Planeta slepic“

Další 90 minutová one-man-show Lukáše Pavláska Planeta slepic je stand-up speciál, ve kterém se koukneme, jaké vyhlídky má naše slavná civilizace, kde si každý myslí, že má pravdu, stále jen nakupuje nepotřebné věci a kde vedle sebe žijí tak rozdílné bytosti, jako jsou ženy, muži a psi. Dozvíme se, co strašného se stane, když si doma zapomenete mobilní telefon. Užijeme si svých pět minut slávy v televizní soutěži, naučíme se chovat v nákupním centru, zavoláme si na horkou linku a zjistíme, proč přírodu každou sobotu čeká nápor idiotů z města. A na závěr dojdeme k tomu, že na téhle planetě nakonec přežijí jen slepice. Přijďte se zasmát tomu, co znáte ze života. Přijďte se podívat na Planetu slepic.
Lukáš Pavlásek je jeden z nejpopulárnějších českých komiků a jeho druhý celovečerní standupový pořad nabízí opět skvělou a originální zábavu.

Top