LUCIFER

LUCIFER

Datum: 13. února 2021
Místo: Nová Chmelnice, Koněvova 2597/219, Praha 3

Vstupenky

Sobota
13
Ún. 2021
20:00
LUCIFER
PŘESUNUTO Z 17.05.2020, NOVĚ: 13.02.2021 OD 20:00

Informace o akci

Máme nový termín odloženého koncertu kapely LUCIFER v PRAZE!
„The Third Commandment Tour“ mladé německé metalové formace LUCIFER se muselo kvůli pandemii coronaviru přesunout na příští rok! Nyní již máme přesný termín pražské zastávky jejich turné k nové desce „Lucifer III“! Je to sobota 13. 2. 2021! Místo koncertu zůstává nezměněno, tedy PRAHA, Nová Chmelnice! Tuto velmi zajímavou energickou partičku, ovlivněnou slavnými sedmdesátkami a vedenou neskutečnou německou zpěvačkou Johannou Sadonis, si rozhodně nenechte ujít!
Speciálním hostem koncertu zůstává švédská okultně rocková kapela YEAR OF THE GOAT, která zde představí také svůj novinkový opus „Novis Orbis Terrarum Ordinis“.
Tak tedy, LUCIFER a YEAR OF THE GOAT 13. 2. 2021 v PRAZE, Klubu Nová Chmelnice. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín.

Galerie

picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER
picture LUCIFER

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top