L´ESCARBOUCLE

CONCENTUS MORAVIAE 2021
L´ESCARBOUCLE

Datum: 11. června 2021
Místo: Zámek Slavkov - Austerlitz, Slavkov u Brna

Vstupenky

Pátek
11
Čvn 2021
19:00
L´ESCARBOUCLE
PŘESUNUTO Z 12.06.2020, NOVĚ: 11.06.2021 OD 19:00

Informace o akci

KONCERT SE Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE PŘESOUVÁ NA ROK 2021.
PODPOŘTE SVÉ OBLÍBENÉ UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVILI!
Ponechte si vstupenky a přijďte v roce 2021!
DALŠÍ INFO

L’ESCARBOUCLE
Carine Moretton umělecká vedoucí, flétny, dudy, taneční mistr
Elise Schmitt zpěv
Miguel Henry loutna, kytara
Adrien Reboisson hoboj
Ann Allen zobcové flétny a hoboj
Maxim Fiorani bicí

Program:
Thoinot Arbeau, Claude Gervaise, Pierre Atteignant

Renesanční bál
Soubor Escarboucle vás zve na velkolepý renesanční ples! Nebojte se, nepůjde o rekonstrukci francouzské hudby a tanců 16. století, při které se nudíte na židli, ani o náročnou taneční lekci. Hudebníci vejdou do publika a předvedou, že snadné kroky tanců, jako je pavana, bransle des chevaux či montarde, zvládne opravdu každý. Muzikanti z Escarboucle dokážou novopečené tanečníky nenásilně vést hudbou a jejich renesanční plesy se na žádost publika většinou protáhnou do nočních hodin. Smíme prosit?

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top