LE BANG BANG (DE)

JAZZ MEETS WORLD
LE BANG BANG (DE)

Datum: 4. listopadu 2020
Místo: Chodovská tvrz, Ledvinova 86/9, Praha 4 - Chodov

Vstupenky

Středa
4
Lis. 2020
19:30

ZATÍM NENÍ V PRODEJI

Prodej ještě nebyl spuštěn, zkuste prosím později.
LE BANG BANG (DE)
04.11.2020 19:30, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním omezením se koncert přesouvá na nový náhradní termín, o kterém nyní v této těžce předvítalné době jednáme. O novém termínu budete včas informováni přímo nebo prostřednictvím webu Ticketportal.cz. Vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat.

Omlouváme se a zároveň děkujeme za pochopení a trpělivost, P&J Music

 

Le Bang Bang zbavuje písňový materiál všeho nadbytečného balastu. Stefanie Boltz a Sven Faller, vyzbrojeni pouze hlasem a basou, si už 6 let troufají vystupovat na scénách všech velikostí. Výsledkem je napínavé vyvažování, kdy záleží na každé nuanci a vše se může vydat nečekaným směrem. Šokované publikum vidí, jak se dva hudebníci soustředí na vzájemné repliky. Někdy mohou posluchači považovat známý klasický song v podání těch dvou za jednu z Le Bang Bangových nápaditých původních skladeb.
Stefanie a Sven se rozhodli nechat obal nového alba „Pure” stejně čistý, jak to preferují ve své muzice. Aby zblízka zachytili intimitu svých živých vystoupení, nahrávali Boltz a Faller přímo na scéně hned po skončení potlesku a odchodu posluchačů.

Na mapě

Doporučené

Top