LANG LANG in Concert

LANG LANG in Concert

Datum: 31. října 2020
Místo: O2 arena Praha

Vstupenky

Sobota
31
Říj. 2020
19:00
LANG LANG in Concert
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 17:30

31.října 2020 se Lang Lang představí českému publiku v pražské O2 areně za doprovodu Českého národního symfonického orchestru a pod taktovkou Maestra Iona Marina.

Klavírista, pedagog a filantrop Lang Lang patří v posledních letech k nejzářivějším hvězdám v oblasti klasické hudby. Vyprodává slavné koncertní sály po celém světě (Carnegie Hall NY, pekingský National Grand Theatre, Berlínská filharmonie, londýnská Royal Albert Hall nebo LA Hollywood Bowl) a vystupuje se špičkovými orchestry i dirigenty, jako je např. Sir Simon Rattle, Gustavo Dudamel, Daniel Barenboim nebo Christoph Eschenbach. Sbírá ta nejprestižnější umělecká hodnocení, např. Crystal Award (Davos 2010) nebo Classic Brit Award (2013).

Akce ke Dni dětí!

Ke každé zakoupené vstupence na koncert Lang Langa máš druhou za polovic!

Česko se pomalu vzpamatovává z karantény. Je potřeba kulturní dění znovu rozproudit, přinést naději a pozitivní energii zpátky do našich životů. Obrovskou erupci pozitivní energie představuje i slavný klavírní virtuoz Lang Lang, který v rámci svého turné k nejnovějšímu albu Piano Book vystoupí 31.října v pražské O2 areně.

Celý červen můžete využít akci ke Dni dětí - 1 lístek + druhý za polovic. Udělejte radost sobě, kamarádům nebo rodině a ulovte vstupenky na koncert tohoto fenomenálního hudebníka.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

 

Galerie

picture LANG LANG in Concert
picture LANG LANG in Concert
picture LANG LANG in Concert
picture LANG LANG in Concert
picture LANG LANG in Concert

Na mapě

Top