Kouzlo opery

MUSICA Holešov 2020
Kouzlo opery

Datum: 28. října 2020
Místo:

Vstupenky

středa
28
říj. 2020
19:30

ZRUŠENO

Více informací v sekci změny a zrušení.
Kouzlo opery
PŘESUN 28.10.2020 19:30, NOVÝ TERMÍN V JEDNÁNÍ

Informace o akci

Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí Ministerstvem zdravotnictví ČR se koncert v původním termínu 28. 10. 2020 neodehraje, překládá se nový, náhradní termín, který momentálně hledáme. Vstupenky zůstávají v platnosti. 

Kouzlo opery

středa 28. 10. 2020 v 19:30 hod.
Zámek Holešov, Velký sál - volné sezení

Program:
W. A. Mozart, G. Donizetti, Ch. Gounod, B. Smetana, A. Dvořák

Kateřina Kněžíková - soprán
Jarmila Balážová - mezzosoprán
Charles Olivieri - Munroe - dirigent
Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín

Sopranistka Kateřina Kněžíková provede posluchače tohoto slavnostního koncertu kouzelným světem operních árií. V průběhu večera se stane třeba Norinou z Donizettiho opery Don Pasquale, nebo také Fiordiligi z Mozartovy Cosi fan tutte, bude Mařenkou ze Smetanovy Prodané nevěsty aby se nakonec proměnila v Rusalku Antonína Dvořáka. Kněžíková, držitelka ceny Thálie za roli Julietty ve stejnojmenné opeře Bohuslava Martinů, patří zcela právem k nejvyhledávanějším zpěvačkám mladé generace.

Vstupné: 
150,- Kč / 100,- Kč (děti do 15 let, studenti, senioři nad 65 let, ZTP a ZTP/P formou slevy v nákupním košíku)Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Kouzlo opery
picture Kouzlo opery
picture Kouzlo opery

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZRUŠENO: Kouzlo opery 28.10.2020 19:30 Holešov

ZRUŠENO:
Z důvodu přetrvávajících omezení kvůli pandemii covid-19 včetně veškerých koncertních aktivit se koncert v rámci podzimní části Musica Holešov 2020 Kouzlo opery v plánovaném termínu 28. 10. 2020 od 19:30 hodin (momentálně s přeložením na zatím neznámý náhradní termín) a v místě Zámek Holešov, Velký sál, nám. F. X. Richtra 190, Holešov bez náhrady ruší. Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení do 30. 6. 2021.

Vstupné se vrací následovně:

1/ Platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
Vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ Platba vstupenek po internetu

a/ Vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

b/ Elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce.

3/ Platba vstupenek přes benefity
Naskenované vstupenky spolu s objednávkou je třeba zaslat na e-mail: reklamace@ticketportal.cz.

4/ Platba vstupenek na fakturu
Fakturu spolu s naskenovanými vstupenkami je třeba zaslat na e-mail: rezervace@ticketportal.cz.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení

Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top