Kája a Bambuláčkek v Království železnic

Kája a Bambuláčkek v Království železnic

Datum: 3. října 2021
Místo: Království železnic
Adresa: Stroupežnického 23, Praha 5-Smíchov

Vstupenky

Neděle
3
říj. 2021
10:00
Kája a Bambuláčkek v Království železnic

Informace o akci

Přijďte si s dětmi užít nedělní dopolední představení plné písniček, tance a zábavy s Kájou a Bambuláčkem u mašinek v Království železnic.

Dopoledne odstartujeme sadou písniček, povídání Káji s Bambuláčkem, a určitě si u toho společně zatancujeme! Pak budeme s dětmi hledat malé Bambuláčky, ukryté v mezi mašinkami v kolejištích Království. Kdo najde všechny, dostane malý dárek na památku, A pak už bude čas na autogramiádu s Kájou a fotky. A úplně poprvé se budou moci v Království děti fotit jen s Bambuláčkem.

Akce proběhne v unikátním prostřední smíchovské stálé expozice Království železnic. Mimo Káju a Bambuláčka uvidíte také desítky vlaků na velkých modelových kolejištích, kde žije přes 30000 malých obyvatel, prohání se tam tramvaje, pojízdná auta i lanovka.

Program akce:

09:00 Otevření expozice pro vstup návštěvníků
10:00 Zahájení akce
- hudební a taneční produkce: 8-10 písniček (cca 45 min)
- v průběhu hudební a taneční části bude vyhlášena soutěž v hledání Bambuláčků skrytých v kolejištích
- hledání Bambuláčků, focení, autogramiáda
- Meet & greet (v prostoru Showroomu ČD)
12:30 – 13:00 Ukončení akce

Meet & greet (v prostoru Showroomu ČD) proběhne po skončení akce. Vstupenky na Meet & greet jsou dostupné a k zakoupení v košíku, při nákupu základních vstupenek na Kája a Bambuláčkek v Království železnic.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top