KUBULA A KUBA KUBIKULA

KUBULA A KUBA KUBIKULA

Datum: 13. března - 18. dubna 2023
Místo: Divadlo Gong, Praha
Adresa: Sokolovská 969/191, Praha 9-Libeň

Vstupenky

pondělí
13
bře. 2023
10:00
KUBULA A KUBA KUBIKULA
sobota
18
bře. 2023
15:00
KUBULA A KUBA KUBIKULA
úterý
18
dub. 2023
10:00
KUBULA A KUBA KUBIKULA

Informace o akci

Pohádka o potulném medvědáři, jeho malém medvídkovi a přátelském strašidlu. 

Mrzne, až praští, a medvědář Kuba Kubikula se s medvídkem Kubulou vydávají na dobrodružné putování světem. Koho a co na své cestě potkají a jak jim  z bryndy pomůže strašidlo, které si sami vymysleli, se děti dozvědí v pohádce plné písniček, legrace, napětí a fantazie.

Režie, dramatizace a texty písní: Miroslav Pokorný, Hudba: Tomáš Uhlík, Výprava: Adéla Kappelerová, Hrají: Miloš Mazal, Radovan Klučka, Jakub Stich, Vratislav Hadraba, Simona Černá

 

Vážení návštěvníci!

Vstupenky se většinou prodávají s několikaměsíčním předstihem. Bohužel nemáme věšteckou kouli. Ani si nedovolíme odhadnout hygienicko-protiepidemické opatření Ministerstva zdravotnictví platné v den konání vašeho programu. Tyto informace pravidelně zveřejňujeme na našich internetových stránkách www.divadlogong.cz.

Do odvolání neprodáváme vstupenky na konkrétní místa k sezení. Obecně se jedná o všechny koncerty a představení pro děti a mládež. O své(á) místo(a) se bát určitě nemusíte, ale přijďte s dostatečným předstihem. Kdo jak přijde, tak si sedne. Představení uváděná v 10:00 hodin jsou částečně zadána pro školy a školky. Veřejnost je usazována osobně pořadatelem až k místu sezení.

Divadlo Gong

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top