KRHUT & KOZUB

KRHUT & KOZUB

Datum: 25. srpna - 6. září 2022
Místo: Turnov, Hradec Králové, Plzeň

Vstupenky

čtvrtek
25
srp. 2022
20:00
KRHUT & KOZUB
Letní kino

Turnov

pondělí
5
zář. 2022
20:00
KRHUT & KOZUB
Kongresové centrum ALDIS

Hradec Králové

úterý
6
zář. 2022
20:00

Informace o akci

KRHUT & KOZUB
Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydali na konci roku 2020 své debutové album s názvem Prásknu bičem a hned v únoru 2021 natočili videoklip Práce pro šaška. Tato ostravská dvojka si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší a svými vokály je na desce i koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová. Koncerty Krhuta a Kozuba nebývají často jen a pouze a o písničkách, ale protože společným jmenovatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, divák se tak na jejich vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasměje.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
koncert na stání s možností posadit se (Hradec Králové - číslovaná sedadla) / sleva "50% ZTP/P, DOPROVOD" pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech i na internetu / bezbariérový přístup ANO / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenku / slevy NETicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture KRHUT & KOZUB

Na mapě

Top