KRÁSNÝ ZTRÁTY Live 2020

KRÁSNÝ ZTRÁTY Live 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Krásný ztráty live 2020

Prvními zveřejněnými účinkujícími nadcházejícího čtvrtého ročníku Krásných ztrát live jsou vesměs velmi populární české skupiny Monkey Business, Ivan Hlas Trio a Buty. S prvními dvěma, tedy zpěvákem Monkey Business Matějem Ruppertem a s triem písničkáře Ivana Hlase, se už Michal Prokop v minulých letech potkal na svých vánočních koncertech.

Festival Krásný ztráty live, jehož hostitelem a hudebním garantem je zpěvák Michal Prokop, potvrzuje více než půl roku před vypuknutím čtvrtého ročníku svoje pevné místo na české festivalové mapě. Necelý měsíc po uvedení vstupenek na trh je jich většina z první vlny vyprodána a pořadatelé nyní spouštějí druhou vlnu předprodeje. Krásný ztráty live se uskuteční 14. a 15. srpna na stejném místě jako vloni, na statku Všetice ve středních Čechách.

Kromě standardních vstupenek s ubytováním v kempu nebo bez něj lze zakoupit i exkluzivní balíčky vstupenek s mnoha bonusy, mimo jiné s exkluzivním ubytováním v komfortních prostorách přímo na statku Všetice, s osobním setkáním s Michalem Prokopem a dalšími účinkujícími umělci nebo s bonusem v podobě podepsaného exempláře vinylové reedice Prokopova posledního alba Sto roků na cestě. Ta vyšla na konci minulého roku v limitovaném množství na audiofilském 180gramovém vinylu jako dvojalbum, rozšířené oproti původní CD verzi o tři živé nahrávky.

Více informací ohledně areálu, dopravy a ubytování najdete na oficiálním webu festivalu http://www.krasnyztratyvsetice.cz/.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top