Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Barbara Maria Willi uvádí...
Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Datum: 9. prosince 2020
Místo: Konvent Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno

Vstupenky

Středa
9
Pros. 2020
19:30
Josef Špaček & Barbara Maria Willi
PŘESUNUTO Z 11.11.2020, NOVĚ: 09.12.2020 OD 19:30

Informace o akci

KONCERT SE PŘESOUVÁ NA 09.12.2020.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a nevyměňují se.
Pokud Vám nový termín nevyhovuje, lze požádat o vrácení vstupného. Prosíme, abyste tak případně učinili co nejdříve a uvolnili tak místa ostatním zájemcům
POUKAZ COVID-19: NE
Aktuální info k vracení vstupného
Team Ticketportal
***

Koncert XVII. ročníku abonentního cyklu staré hudby Barbara Maria Willi uvádí...

Josef Špaček & Barbara Maria Willi

Josef Špaček housle
Barbara Maria Willi cembalo

Dva výrazní sólisté se vydají po cestě měnícího se vkusu osmnáctého století. Arcangelo Corelli definoval trend houslových sonát na celých pět desetiletí. Johann Sebastian Bach vsadil na strukturu a vyčíslil složité kontrapunktické figury generálbasu, které jsme díky novým výzkumům schopni dekódovat. Zásadní změnu vkusu přinesl galantní styl a jeho český představitel J.A. Benda. Na druhý břeh klasicismu nás převezou Vaňhal s Mozartem. Od intelektuální strukturovanosti skrze osvobození citů dosáhneme triumfu melodičnosti.

Program "A Taste of 18th Century"
A. Corelli / J.S. Bach / J.A. Benda / J.K. Vaňhal / W.A. Mozart

Více informací na www.cema-music.com

Další info:
slevy pro seniory ve věku 65 let a více, pro studenty (nutný studijní průkaz opatřený fotografií nebo karta ISIC), pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (jedna osoba) - k dispozici na prodejních místech Ticketportal i přímo na ticketportal.cz (zvolit v nákupním košíku) / nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat příslušným dokumentem / bezbariérový přístup ANO / zvláštní sektor či umístění pro vozíčkáře a jinak handicapované návštěvníky NE

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top