Jiří 8 Krampol je stále dokonalý-Broadway

Jiří 8 Krampol je stále dokonalý-Broadway

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Narozeninová show. baviče Jiřího Krampola se uskuteční.

Zažijte večer plný zábavy, humorných vzpomínek nejen na éru Semaforu, na kolegu a kamaráda Miloslav Šimka. Na akci proběhne křest knihy Jiřího Krampola „Já a mých dokonalých 250 přátel“. K životnímu jubileu přijdou popřát nejen Helena Vondráčková, Luděk Sobota, Martin Dejdar, Radka Fišarová, ale i mnoho dalších.

Na mapě

Změny a upozornění

ZRUŠENO: JIŘÍ 8 KRAMPOL JE STÁLE DOKONALÝ 21.12.2018 - DIVADLO BROADWAY

ZRUŠENO:


Z technických důvodů dochází ke zrušení představení JIŘÍ 8 KRAMPOL JE STÁLE DOKONALÝ, konajícího se dne 21.12.2018 od 18:00 hod. v Divadle Broadway.

 

Zakoupené vstupenky je možné vracet v místě zakoupení.Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací automaticky centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1) návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. O navrácení platby není nutné žádat - vracení probíhá postupně, a to do 30 dnů ode dne zrušení akce

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)


 

 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top