Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava

Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava

Datum: 7. května 2021
Místo: WERK ARENA
Adresa: Frýdecká 850, Třinec

Vstupenky

pátek
7
kvě. 2021
20:00
Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava
PŘESUNUTO, NOVĚ: 7.5. 2021 OD 20:00
WERK ARENA

Třinec

Informace o akci

Koncert původně z 7.5. 2020 dále přesunutý na 31.10. 2020 se z důvodu mimořádné situace přesouvá na 7.5. 2021 od 20:00. Vstupenky zůstávají v platnosti.

V případě nevyhovujícího termínu lze vstupné vrátit v místě zakoupení  do 31.10.2020

Jaromír Nohavica vystoupí v Třinci s Janáčkovou filharmonií Ostrava

Netradiční spojení folku a klasiky zažijí třinečtí diváci ve WERK ARENĚ, kde zazpívá Jaromír Nohavica s Janáčkovou filharmonií Ostrava.

Nebude to poprvé, kdy fenomenální ostravský písničkář zahrál své skladby v doprovodu tohoto klasického souboru, který ještě podtrhl poetiku jeho textů. Vždy se setkali s obrovským úspěchem a společně dvakrát vyprodali i pražskou O2 arénu.

Jaromír Nohavica navázal spolupráci s Janáčkovou filharmonií Ostrava v roce 2012 koncertem v nové aule GONG v Dolní oblasti Vítkovic. V této sestavě zahrál nadšené veřejnosti ještě několikrát. Autorem většiny orchestrálních úprav písní, jako například Těšínská, Bláznivá Markéta, Petěrburg, Darmoděj či Fotbal, je dirigent Marko Ivanovič. Jako host zahraje na akordeon a na klavír Robert Kuśmierski.

Upozorňujeme, že koncert není vhodný pro děti do 15 let.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top