Detail info
Close

JOE BONAMASSA

JOE BONAMASSA

Datum: 2. května 2025
Místo: O2 universum, Sál A
Adresa: Českomoravská 2345/17, Praha

Vstupenky

pátek
2
kvě. 2025
20:00
JOE BONAMASSA

Informace o akci

Vstup umožněn 19:00

Bluesrocková superstar Joe Bonamassa se vrací do Prahy, tentokrát zamíří v rámci své 2025 tour do pražského O2 universa.

CENA VSTUPENEK OD 1990 Kč

Joe Bonamassa je jedním z nejlepších současných koncertních umělců. Jeho nadšená vystoupení jsou oblíbená u milovníků hudby po celém světě. Bonamassa, mezinárodně uznávaný jako jeden z nejlepších kytaristů své generace a citovaný časopisem Guitar World Magazine jako "největší bluesový kytarista na světě", téměř sám redefinoval blues-rockový žánr a přivedl ho do hlavního proudu. Setlist tohoto koncertu, v němž zazní nové skladby spolu s oblíbenými písněmi z celé jeho kariéry, je podpořen hvězdnou kapelou legendárních hudebníků. Bonamassa překonal své vlastní závratně vysoké umělecké cíle a se svými 27 bluesovými alby na prvním místě Billboardu (více než kterýkoli jiný umělec v historii) zbořil veškerá očekávání. Bonamassova kariéra v hudebním průmyslu se v průběhu let postupně budovala a jen nabírá na obrátkách.

Bluesrocková superstar Joe Bonamassa je jedním z nejslavnějších hudebníků současnosti. Jako třikrát nominovaný umělec na cenu GRAMMY a patnáctkrát nominovaný na cenu Blues Music Award (čtyřnásobný vítěz) dosáhl se svým posledním studiovým albem Blues Deluxe Vol. 2 na 27. první místo v žebříčku Billboard Blues Chart. Teprve čtyřicetiletý Bonamassa se stal žijící legendou s ohromujícím multižánrovým katalogem. Vydal více než 50 alb, včetně studiových a živých nahrávek, stejně jako společných alb se svými dobrodružnými vedlejšími projekty: Black Country Communion a Rock Candy Funk Party. Jeho dosud nejambicióznější projekt "Live At The Hollywood Bowl With Orchestra" vyšel nedávno a potvrzuje, že Bonamassa je na vrcholu svých sil.
Rodák ze státu New York předskakoval B. B. Kingovi, když mu bylo pouhých 12 let, a od té doby hrál mimo jiné s umělci jako Eric Clapton, Stephen Stills, John Lee Hooker, Warren Haynes, Steve Winwood, Peter Frampton a Buddy Guy. B.B. King to tehdy možná netušil, ale z tohoto dvanáctiletého zázračného dítěte se stala velká osobnost hudebního průmyslu.

Bonamassa, produktivní autor, který je neustále na lovu, aby rozšířil své eklektické hudební obzory, má neomezenou pracovní morálku, ať už je to ve studiu, na cestách nebo při spolupráci s jinými umělci, aby podnítil vznik nové hudby. V posledních letech produkoval pro svůj nezávislý label KTBA Records obrovské množství alb, včetně Joanne Shaw Taylor, Marca Broussarda, Larryho McCraye, Jimmyho Halla a dalších, a nedávno také založil společnost Journeyman LLC, která poskytuje kompletní služby v oblasti managementu umělců, vydavatelství, propagace koncertů a marketingu a buduje povědomí o nezávislých umělcích po celém světě.

Bonamassa se objevil v řadě publikací od Esquire, WSJ a Parade až po Rolling Stone a American Songwriter a také na obálkách časopisů Guitar World, Guitar Player, Vintage Guitar, Guitarist a Classic Rock Magazine. Jeho nezisková organizace Keeping The Blues Alive poskytuje finanční prostředky a zdroje školám a umělcům v nouzi a doposud pozitivně ovlivnila více než 100 000 studentů, přičemž na darech získala přes 2 miliony dolarů.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top