IRON MAIDEN

IRON MAIDEN

Datum: 20. června 2022
Místo: SINOBO STADIUM
Adresa: U Slavie 1540/2a, Praha 10-Vršovice

Vstupenky

pondělí
20
čvn 2022
16:00

V síti Ticketportal nyní vyprodáno.

V síti Ticketportal nyní vyprodáno (možnost uvolnění nevyzvednutých rezervací zpět do prodeje).
IRON MAIDEN
20.6.2022 vstup od 16.00 hodin

Informace o akci

S lítostí oznamujeme, že koncert IRON MAIDEN LEGACY OF THE BEAST TOUR v červnu tohoto roku, se přesouvají kvůli probíhajícím celosvětovým restrikcím vůči COVID-19 v cestování a pořádaní živých vystoupení. Evropské turné se odehraje v létě roku 2022. 
Přesun Legacy Of The Beast přináší ale i dobré zprávy, a to že původně zrušené koncerty v roce 2020 a 2021 se odehrají v rámci tohoto turné. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

Manažer Rod Smallwood: „Pochopitelně je kapela velmi zklamaná z dalšího léta, kdy není možné hrát naživo. O to více, když tento rok měla být speciální Legacy show. Kapela všem přeje to nejlepší, a věří že fanoušci to tak cítí stejně. Jak všichni víme, není zde reálná možnost alternativy, a proto se o to více budeme snažit připravit nezapomenutelnou a spektakulární show, to vám slibujeme! Brzy nashledanou a zůstaňte opatrní.”

BESTIE SE VRACÍ DO EVROPY!
SPECIAL GUESTS: AIRBORNE, LORD OF THE LOST

V rámci turné, které bylo zahájeno v roce 2019, skupina zavítala do 39 zemí po celém světě, její koncerty navštívily téměř dva miliony fanoušků a na legendárním festivalu Rock In Rio v Brazílii hrála téměř pro 100 000 lidí.

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson říká: „Doposud jsme se měli na turné Legacy fantasticky a reakce na jevištní show a na všechny šílené rekvizity (včetně Eddieho!), které jsme představili, byly všude fenomenální. Celá skupina si užila spoustu zábavy a jsme opravdu nadšeni, že se vracíme do Evropy, kde oslovíme ještě více našich fanoušků.”

Speciálními hosty na tomto turné budou Airbourne https://airbournerock.com/ a Lord Of The Lost http://lordofthelost.de/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákon č. 247/2020 Sb. (v říjnu 2020 novelizován zákonem č. 448/2020 Sb.), o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top