Inekafe & Poletíme?

Inekafe & Poletíme?

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

INEKAFE a POLETÍME? Ve Velkém Meziříčí

Dne 20.8.2021 se ve Velkém Meziříčí uskuteční jedinečný open air koncert dvou oblíbených skupin Inekafe a Poletíme?. Koncert se uskuteční v bývalém areálu Svitu, dnes již parkoviště.

Inekafe jsou na scéně více než 26 let a za tu dobu vydali 13 alb. Do éteru vypustili přesně 35 singlů a hity jako : Ráno, Ružová záhrada, Úspešně zapojení, Spomienky na budúcnosť nebo Záverečná, znají fanoušci již dvou generací a neodmyslitelně patří ke každému koncertu.
S Poletíme? se rozhodně nudit nebudete, už jen pro netradiční nástrojové obsazení, se kterým muzikanti zvládají výtečně punk stejně jako jazz. Strhnou publikum jak v komorním klubu, tak na hlavní scéně největšíchtuzemských festivalů.
Přes fakt, želodě plují na vodě, se posádkanevzdává naděje, že jednou s touto plachetnicí poletí!
Tento společný koncert si rozhodně nemůžete nechat ujít! 20.8.2021 Ve Velkém Meziříčí.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top