Icon For Hire / US

Icon For Hire / US

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Americké duo Icon For Hire se naposledy v České republice ukázalo v pražském klubu Café v lese, který také dle očekávání vyprodali. Po dvou letech se tato formace vrací, ale tentokrát do většího smíchovského klubu Futurum. U příležitosti oznámení nového turné vydala kapela nový singl Hollow.

Od svého založení v roce 2007 si duo, sestávající ze zpěvačky Ariel Bloomer a kytaristy Shawna Jumpa, získalo mnoho fanoušku, kteří oceňují nejen jejich muziku, ale i upřímnost s jakou ji dělají. Jejich uvěřitelnost a energie jsou základním kamenem toho, jakou muziku Icon For Hire dělají – a jsou také nedílnou součástí jejich poslední nahrávky You Can’t Kill Us, kterou produkoval Mike Green (Gwen Stefani, All Time Low). Ta byla financována přímo fanoušky přes Kickstarter – vybralo se neuvěřitelných 127200 dolarů, což kampaň řadí mezi jednu z nejúspěšnějších na poli hudby.

Po překonání všech útrap, které hudební byznys skýtá, jsou Icon For Hire silnější než kdy dřív a jsou živoucím důkazem, že můžete převzít kontrolu nad svým životem – a to je možná největší úspěch, kterého jde v životě dosáhnout.

support: Halflives

Časový harmonogram koncertu:

Line up: 18:00 otevření klubu
18:45 Halflives
20:00 Icon For Hire

 

Na mapě

Top