IMMIMENCE

IMMIMENCE

Datum: 20. února 2022
Místo: MeetFactory
Adresa: Ke Sklárně 3213/15, Praha 5

Vstupenky

Neděle
20
ún. 2022
20:00
IMMIMENCE
MeetFactory

Praha

Informace o akci

IMMINENCE oznamují evropské turné, na kterém se zastaví také v únoru v PRAZE!

Moderní metalová kapela ze Švédska IMMINENCE vydala velmi uznávaný nový singl „Temptation“ a nejen s ním vyrazí na velká pódia po Evropě. Jejich plánované turné „IMMINENCE: LIVE IN CONCERT – EUROPE 2022“ čítá 19 koncertů po daleko větších halách, než pro ně bylo dosud obvyklé. Je to důkaz jejich slibně rostoucí popularity a bude znamenat další významný milník v životě této švédské pětky.

Kapela, v čele se zpěvákem a houslistou Eddiem Bergem, kytaristy Haraldem Barrettem a Alexem Arnoldssonem, bubeníkem Peterem Hanströmem a basistou Christianem Höijerem jsou připraveni se vrátit na pódia po téměř dvou letech ticha, které zapříčinila pandemie.

Po pozoruhodně úspěšném ohlášení exkluzivního akustického turné kapely „Live In Concert Halls“, který švédskému kvintetu přinesl přední umístění v oficiálních hitparádách Eventim jako jedeno z nejprodávanějších tour v Německu, se IMMINENCE ubírají trochu šokujícím nečekaným směrem. Bez výčitek svědomí, představili svou dosud nejtěžší a nejextrémnější skladbu v historii, doprovázenou největší video produkcí, jaká kdy byla k vidění u alternativní metalcore kapely. Jejich nový singl „Temptation“ zcela jasně ukazuje sílu kapely, se kterou je třeba počítat!

IMMINENCE jsou jednou z nejrychleji rostoucích a kapel na současné metalové scéně a jednou z nejslibnějších kapel ze Švédska. Jejich tvorba je velmi různorodá, vzrušující a od svého vzniku roce 2010 neustále překvapuje! Ze Švédska s láskou, to je podtitul turné, na které se můžete těšit i vy, fanoušci v České republice!

 

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture IMMIMENCE

Na mapě

Top