I. U. MORENO & J. M. MORENO & E. MORENO

CONCENTUS MORAVIAE 2021
I. U. MORENO & J. M. MORENO & E. MORENO

Datum: 19. června 2021
Místo: Zámek Moravský Krumlov, Kaple, Zámecká 1

Vstupenky

Sobota
19
Čvn 2021
19:30
I. U. MORENO & J. M. MORENO & E. MORENO
PŘESUNUTO Z 20.06.2020, NOVĚ: 19.06.2021 OD 19:30

Informace o akci

KONCERT SE Z DŮVODU MIMOŘÁDNÉ SITUACE PŘESOUVÁ NA ROK 2021.
PODPOŘTE SVÉ OBLÍBENÉ UMĚLCE A VŠECHNY, KTEŘÍ PRO VÁS PROGRAM PŘIPRAVILI!
Ponechte si vstupenky a přijďte v roce 2021!
DALŠÍ INFO

INÉS UNCILLA MORENO cembalo
JOSÈ MIGUEL MORENO kytara
EMILIO MORENO housle

Program:
Tomás Luis de Victoria, Diego Ortiz, Diego Pisador, Antonio de Cabezón, Francisco Guerau, Giovanni Antonio Pandolfi Mealli, Vivaldi and Gaspar Sanz

Pyrenejské struny
Trio sestavené z členů známé madridské hudební rodiny Morenových přiveze na náš festival španělsko-italský program kombinující renesanční a barokní populární tance a skladby původně napsané pro pyrenejskou předchůdkyni barokní kytary vihuelu s Vivaldiho koncerty pro loutnu a mandolínu aranžovanými pro aktuální obsazení tria.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
Děti, které nedosáhly věku 6 let, zdarma bez vstupenky a bez nároku na sedadlo, každý jiný návštěvník musí mít vlastní vstupenku / Sleva pro studenty, Sleva pro seniory ve věku 65 let a více, Sleva pro držitele průkazu ZTP a pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod držitele průkazu ZTP/P (jedna osoba) - cena po slevě je uvedena v označení slevy v nákupním košíku - nárok na slevu je třeba prokázat odpovídajícím dokumentem při vstupu do místa konání / Bezbariérový přístup NEUVEDENO

-TH-

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

JAK POSTUPOVAT V PŘÍPADĚ ZRUŠENÝCH NEBO PŘESUNUTÝCH AKCÍ V SOUVISLOSTI S COVID-19

Parlament České republiky přijal v květnu 2020 zákonč. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí. Tento zákon upravuje vztah organizátorů akcí a jejich zákazníků tak, aby zákazníci nepřišli o své peníze a pořadatelé získali prostor pro vyřešení mimořádné situace, kterou nemohli předvídat a nemohli se na ni připravit.

Společnost Ticketportal se jako prodejce vstupenek řídí pokyny pořadatelů, kteří postupují dle tohoto zákona. Informaci o tom, v jakém stavu je akce, na kterou máte zakoupené vstupenky, najdete v tomto seznamu akcí. Hledejte podle data konání akce, které máte na vstupence. Pokud stav své akce již znáte, najděte si zde, jak máte v daném případě postupovat.

 

POKUD SE NA VAŠI AKCI VZTAHUJE VÝMĚNA PŮVODNÍCH VSTUPENEK NA POUKAZY, V TOMTO NÁVODU NALEZNETE POSTUP, JAK TUTO VÝMĚNU PROVÉST.


Top