Hundred Seventy Split (GB) (Ten Years After)

Hundred Seventy Split (GB) (Ten Years After)

Datum: 21. října 2022
Místo: Bounty Rock Cafe
Adresa: Hálkova 171/2 (vstup z ul. Kosmonautů), Olomouc

Vstupenky

pátek
21
říj. 2022
20:00
Hundred Seventy Split (GB) (Ten Years After)

Informace o akci

Britské powerbluesové trio HUNDRED SEVENTY SPLIT (HSS) se na podzim chystá do Olomouce.

V čele Hundred Seventy Split stojí legendární baskytarista Leo Lyons, který se svým někdejším spoluhráčem z Ten Years After, zpěvákem a kytaristou Joeem Goochem skládal písničky. Ty první našly ještě uplatnění v jejich původní skupině. Ale v roce 2010 vydali první společné album The World Won´t Stop, na němž nově vznikající formaci na trio doplnil bubeník Damon Sawyer, které již vyšlo pod hlavičkou HSS. Následovaly nahrávky HSS (2013) a Tracks (2016). Diskografii kapely rozšiřují ještě dva živé záznamy The Road Live (2015) a Live „Woodstock 69“ (2019), které zachycovalo koncertní záznam speciálního programu připraveného speciálně pro padesátileté výročí kultovního festivalu.

U nás Hundred Seventy Split vystoupili v roce 2019, kdy v pražském Lucerna Music Baru odehráli právě speciální „woodstockský“ set. Po loňské nucené pauze se tak kapela vrátí na tuzemská pódia. Na české fanoušky se jistě těší stejně jako oni na ni. Proto není pochyb, že si všichni společně užijí pořádnou rockovou jízdu.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top