Helmut Newton: Nestoudná krása

Helmut Newton: Nestoudná krása

Datum: 23. června 2021
Místo: LETNÍ KINO NA ZÁMKU
Adresa: Zámecké nám. 517/14, Teplice

Vstupenky

středa
23
čvn 2021
21:30
Helmut Newton: Nestoudná krása

Informace o akci

Teplický filmový klub - vstupné pro členy 125,-Kč

Helmut Newton - The Bad And The Beautiful

P-15, Dokumentární
Německo, 2020, titulky, 93 min
Režie: Gero von Boehm
Scénář: Gero von Boehm
Kamera: Sven Jakob-Engelmann

Hrají: Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, Catherine Deneuve, Grace Jones, Marianne Faithfull, Claudia Schiffer, Anna Wintour, Helmut Newton (a.z.)

Pro někoho perverzní a machistický, pro jiného geniální a podvratný. Helmut Newton byl bezpochyby jedním z nejvlivnějších mistrů módní fotografie, uznávaný, obdivovaný i zatracovaný...
Jeho snímky žen jsou otevřeně erotické a vyzývavé, přitom elegantní a hravé. Letos by berlínský rodák a světoběžník oslavil stovku; jeho život ukončila v roce 2004 autonehoda. Narozen v roce 1920 v židovské rodině, zažil Newton řadu historických kotrmelců 20. století, které se promítly do jeho díla. V intimním dokumentu Gero von Boehma vystupují osobnosti jako Charlotte Rampling, Isabella Rossellini, Hanna Schygulla, Grace Jones, Marianne Faithfull, Claudia Schiffer, Anna Wintour a skládají sugestivní mozaiku života a díla svérázného muže, který se nikdy necítil být umělcem.

Veškeré slevy lze uplatnit pouze v pokladnách Domu kultury Teplice.


Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top