HOUSE OF LORDS

HOUSE OF LORDS

Datum: 4. března 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

pátek
4
bře. 2022
20:00
HOUSE OF LORDS

Informace o akci

Legendární hard rocková paráda z Ameriky v čele s mistrem zpěvákem Jamesem Christianem HOUSE OF LORDS se po mnoha letech vrací do ČR, aby zde představila své nové, klasicky melodické a velmi příjemné album "New World – New Eyes". V rámci svého Evropského tour se HOUSE OF LORDS zastaví 4. 3. 2022 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!

Gregg Giuffria založil kapelu HOUSE OF LORDS na základech své kapely Giuffria, ze své lásky k melodickému heavy-metalu. Debutové album kapely „House of Lords“ vyšlo v roce 1988 a znělo trochu víc heavy než jeho původní kapela Giuffria, s menším důrazem na klávesy. Album sklidilo úspěch a House Of Lords vyrazili v roce 1989 na tour jako speciální host kapely Scorpions. V roce 1990 vychází album „Sahara“ a v roce 1992 pak album „Demons Down“ se slavným ex-Whitesnake Tommy Aldridgem za bicí sestavou. Nicméně poté se kapela rozpadá, aby se v roce 2002 dala opět dohromady. Sestava skupiny se v průběhu let samozřejmě několikrát pozměnila, ale v roce 2006 vstupují House Of Lords opět na světová pódia deskou „World Upside Down“ (2006). Tímto počinem se House Of Lords vracejí k přelomu 80. a 90. let. Jde opět o maximálně pohodovou a oddechovou záležitost. Album je plné vyvážených, mistrovsky zahraných skladeb s chytlavými refrény. Na toto album navázalo stejně působivé „Come to My Kingdom“ v roce 2008, „Cartesian Dreams“ v roce 2009, „Big Money“ v roce 2011, „Precious Metal“ v roce 2014 a „Saint of the Lost Souls“ v roce 2017.

V loňském, pro veškerou kulturu zatěžkávacím roce, vydala kapela HOUSE OF LORDS další skvělou desku, „New World – New Yes“, kterou tato neuvěřitelně houževnatá banda dokázala, že je hned tak něco nepoloží! Tato melodická rocková záležitost vás nezklame. Vynikající vokál Jamese Christiana posouvá kapelu na novou, vyšší úroveň, kytarové riffy Jimi Bella vám doslova vyrazí dech a o silný, rytmický základ se perfektně stará BJ Zampa.

 Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture HOUSE OF LORDS

Na mapě

Top