HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary

HC OLOMOUC
HC Olomouc - HC Energie Karlovy Vary

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA: HC OLOMOUC – HC ENERGIE KARLOVY VARY 19.12.2018 – OLOMOUC

ZMĚNA:

Z technických důvodů je utkání mezi HC OLOMOUC a HC ENERGIE KARLOVY VARY, které se mělo odehrát dne 19.12.2018 v Olomouci přeloženo na nový termín.

 
Náhradní termín utkání je 26.2.2019 od 17:00 hod.

 

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti bez nutnosti výměny.

Majitelé vstupenek, kterým odložení zápasu nevyhovuje, mohou vstupenky vracet v místě zakoupení, nejpozději do 10.1.2019.

 Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce
vstupné vrací tentýž prodejce – vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu
a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket – vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 – návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Hometickety je třeba zaslat na email: reklamace@ticketportal.cz 

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1)Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení
Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top