HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)

JAZZ MEETS WORLD
HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)

Datum: 24. listopadu 2020
Místo: Nuselská radnice, Táborská 500/30, Praha 4

Vstupenky

Úterý
24
Lis. 2020
19:30

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)
24.11.2020 19:30, HLEDÁ SE NOVÝ TERMÍN

Informace o akci

Vzhledem k aktuálním vládním omezením se koncert přesouvá na nový náhradní termín, o kterém nyní v této těžké době jednáme. O novém termínu budete včas informováni přímo nebo prostřednictvím webu Ticketportal.cz. Vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat.

Omlouváme se a zároveň děkujeme za pochopení a trpělivost, P&J Music

Harold López-Nussa, piano / Julio Cesar Gonzalez, baskytara / Ruy Adrian López-Nussa, bicí, perkuse / Mayquel Gonzalez - trubka

Leader kapely Harold López-Nussa je vášnivý jazzový klavírista s kubánskou hudbou v krvi a zároveň sofistikovaný znalec klasiky. V sestavě pianového tria přenesl loni do Sukovy síně Rudolfina nakažlivé pozitivní vibrace své muziky. Harold López-Nussa se může právem chlubit technickou virtuozitou, kterou už ve svých dvaceti letech udivoval při spolupráci s Kubánským národním symfonickým orchestrem. S tímto tělesem pořídil nahrávku Čtvrtého klavírního koncertu Heitora Villa-Lobose. Zároveň však trávil tři roky na turné s temperamentní zpěvačkou a tanečnicí Omarou Portuondo, nestárnoucí legendou sonu, bolera i latin jazzu. Právě proto dokáže ve svém přednesu přirozeně spojit živelnost kubánské muziky s povznášející velebností klasických koncertních síní.

Na mapě

Doporučené

Top