HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)

JAZZ MEETS WORLD
HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)

Datum: 29. června 2021
Místo: Novoměstská radnice
Adresa: Karlovo nám. 1/23, Praha

Vstupenky

úterý
29
čvn 2021
19:30
HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU)
PŘESUNUTO Z 24.11.2020, NOVĚ: 29.06.2021 19:30

Informace o akci

Harold López-Nussa, piano / Julio Cesar Gonzalez, baskytara / Ruy Adrian López-Nussa, bicí, perkuse / Mayquel Gonzalez - trubka

Leader kapely Harold López-Nussa je vášnivý jazzový klavírista s kubánskou hudbou v krvi a zároveň sofistikovaný znalec klasiky. V sestavě pianového tria přenesl loni do Sukovy síně Rudolfina nakažlivé pozitivní vibrace své muziky. Harold López-Nussa se může právem chlubit technickou virtuozitou, kterou už ve svých dvaceti letech udivoval při spolupráci s Kubánským národním symfonickým orchestrem. S tímto tělesem pořídil nahrávku Čtvrtého klavírního koncertu Heitora Villa-Lobose. Zároveň však trávil tři roky na turné s temperamentní zpěvačkou a tanečnicí Omarou Portuondo, nestárnoucí legendou sonu, bolera i latin jazzu. Právě proto dokáže ve svém přednesu přirozeně spojit živelnost kubánské muziky s povznášející velebností klasických koncertních síní.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Doporučené

Změny a upozornění

ZMĚNA: HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU) 24.11.2020 19:30 Nuselská radnice, Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a přetrvávajícím celosvětovým opatřením proti pandemii covid-19 se koncert v rámci série Jazz Meets World HAROLD LOPEZ-NUSSA QUARTET (CU) přesouvá z plánovaného termínu 24. 11. 2020 od 19:30 hodin a zmísta Nuselská radnice, Táborská 500/30, Praha 4 na nový, náhradní termín a místo: 29. 6. 2021 od 19:30 hodin, Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 7. 4. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Top