HÄMATOM

HÄMATOM

Datum: 11. listopadu 2022
Místo: MeetFactory
Adresa: Ke Sklárně 3213/15, Praha 5-Smíchov

Vstupenky

pátek
11
lis. 2022
20:00
HÄMATOM
MeetFactory

Praha

Informace o akci

Německá metalová kapela HÄMATOM představí novou desku live v PRAZE!

11.11.2022, PRAHA, MeetFactory
Speciální hosté: EQUILIBRIUM, The O’Reillys and the Paddyhats

Znáte HÄMATOM? Tato německá metalová grupa vznikla už v roce 2004. Jejich hudební umění je silně provázáno na vizuální dojem z každé show, a tak se jednotliví členové pojmenovali po čtyřech hlavních světových stranách a schovali se pod masky. Ve své tvorbě řeší společenská, náboženská a sociální témata. V ČR se tato německá banda představila v roce 2018 jako speciální host kapely DYMYTRY a fanoušci si ji natolik oblíbili, že se u nás objevila potom ještě několikrát a jejich fanouškovská základna se tak hezky rozrostla. A tak nejen jim jistě udělá radost, že se kapela v rámci svého konečně naplánovaného tour k nové desce „Die Liebe ist Tot“ (prosinec, 2021) „LIEBE & HASS - European Tour“ objeví také v ČR!

11. 11. 2022 PRAHA, MeetFactory

Pořádně se připravte blázni! Toto turné bude koncipováno jako jejich poděkování za podporu během těch těžkých, posledních dvou let. Bude to jejich dosud největší a nejdelší turné, jaké kdy odehráli! Bude to žhavé, hlasité a upocené. Čistočistý rock'n'roll! Bude to jednoduše žůžo!

K totálnímu nářezu toho jedinečného metalového večera svou nemalou účastí přispějí i speciální hosté turné. Německá symphonic-folk-metalová banda EQUILIBRIUM, která pro vás chystá také své novoty, jako např. singl „XX“ (2021) a další novinky a irská syrově folk-rocková banda THE O´REILLYS AND THE PADDYHATS, která s vášní sobě vlastní nepřestává tvořit a neustále své posluchače překvapovat!

Nuže, chystejte se, freaks!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top