GOSPELOVÉ VÁNOCE 2022

GOSPELOVÉ VÁNOCE 2022

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Gospelové vánoce 2022

 

Nate Brown patří mezi nejprogresivnější gospelové umělce současnosti. Pochází z Washingtonu DC – hlavního města tohoto hudebního žánru. Jeho hudební talent ho zařadil mezi největší gospelové hvězdy, za svoji hudební éru získal nespočet hudebních cen.

Nate Brown je mimo jiné i vynikající saxofonista, zakladatel Gentle Giant Music Ministries, na saxofon hrál po boku takových jmen jako Wynton Marsalis, Roy Hagrove či legendárního Grovera Washingtona Jr, vystupoval také s gospelovými ikonami jako Donald Lawrence, Hezekiah Walker, VaShawn Mitchel, Tamel Mann či Richal Smallwood.

Jeho jedinečný hudební projev a strhující živá představení vždy zaručují nezapomenutelný zážitek. S uskupením One Voice se Nate Brown spojil v roce 2008 a do současnosti odehráli zhruba 10 evropských tour mj. v Itálií, Španělsku, Francii, Velké Británii a v roce 2015 zavítal i do České republiky.

 

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Top