GAIA MESIAH

GAIA MESIAH

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

GAIA MESIAH
česká crossoverová kapela

Kateřina Pelíšková alias Santa Morella - kytara
Marka Rybin - zpěv
Michaela Moravcová alias Miša M - bicí
Josh Stewart - basová kytara

Jméno Gaia Mesiah vzniklo podle komentáře samotných členek kapely záměrným vypuštěním písmene s ze slova Messiah v anglickém spojení Gaia Messiah (v překladu Spasitel Země). Sami však říkají, že rozhodně nejsou žádní spasitelé a výklad tohoto spojení nechávají čistě na fantazii posluchačů.
Stejně jako u kolegů (Rage Against the Machine), mají i pro výraz skupiny Gaia Mesiah (alespoň podle členek kapely) zásadní význam jejich postoje k aktuálním politickým, ekologickým i mezilidským tématům, které ony samy označují za radikální. Tyto postoje se kapela snaží promítnout i do svých (vesměs v angličtině psaných) textů. Skupina se vymezuje proti mainstreamové, na zisk a konzum zaměřené pop-kultuře, mimo jiné odmítáním živého hraní v televizních studiích.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture GAIA MESIAH
Top