Festival vína (Ne)vinné Lány 2022

Festival vína (Ne)vinné Lány 2022

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Festival vína(Ne)vinné Lány 2022 se koná dne 23. dubna 2022 v Muzeu Tomáše Garriguea Masaryka v Lánech. Na 6. ročníku úspěšného festivalu vína (Ne)vinné Lány 2022 očekáváme účast tuzemských renomovaných vinařů ze všech moravských a českých vinařských podoblastí prezentujících svá špičková vína. Díky kombinaci noblesních prostor Muzea TGM, kvalitních vín a zasvěcených návštěvníků slibuje festival vína (Ne)vinné Lány 2022 být opět nevšedním gastronomickým i společenským zážitkem. 

Základní vstupné činí 350 Kč včetně 15 festivalových žetonů směnitelných za degustační vzorky a umožňuje účast na festivalu po dobu platnosti vstupenky (3 hodiny). Vstupné zahrnuje vstup do Muzea TGM Lány, degustační skleničku OIV s ryskou a průvodní materiály. Z důvodu hladkého průběhu festivalu a optimalizace omezené kapacity Muzea TGM jsou vstupenky prodávány s vyznačeným časem vstupu. Na místě bude možné dokoupení dodatečných žetonů v ceně 150 Kč/15 kusů. Objem jednoho degustačního vzorku je 0,025 litru vína. Cenu vína stanovují vinaři sami, přičemž běžná cena je zpravidla 1 až 2 žetony za degustační vzorek podle kvality a ročníku vína. Případný prodej celých láhví vína bude probíhat již přímo mezi vinaři a návštěvníky za platbu v hotovosti.

Více informací a podrobnosti jsou uvedeny na webových stránkách www.nevinnelany.cz a na facebookovém profilu festivalu https://www.facebook.com/nevinnelany

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal, anebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO

COVID-19: Festival a účast návštěvníků mohou podléhat proticovidovým omezením v souladu s pravidly platnými v době konání. 

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Festival vína (Ne)vinné Lány 2022
picture Festival vína (Ne)vinné Lány 2022
Top