FRAGILE (SK) - Vánoční koncert

FRAGILE (SK) - Vánoční koncert

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

I v nouzovém stavu se Adventní koncert skupiny FRAGILE uskuteční ve stanoveném termínu.
Přijďte, těšíme se na Vás!

Jediný vánoční koncert skupiny Fragile v našem hlavním městě!
FRAGILE je slovenská vokální skupina složená z výrazných pěveckých osobností, které bez použití hudebních nástrojů, tedy "a cappella", interpretují známé světové hity. Koncerty skupiny FRAGILE jsou plné nejen výborné hudby, ale i podmanivého humoru, zažijete neopakovatelný večer plný skvělé zábavy.
Vánoční repertoár tvoří písně: Ride the Chariot, Poďme bratia do Betléma, Jingle Bells, Tichá noc, Búvaj dieťa krásne a další osvědčené hity.

Skupinu FRAGILE tvoří:
Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Světlana Rymarenko, Anabela Mollová, Karolína Majerníková, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.
FRAGILE se prezentovali nahrávkami:
Voice mail 2007 / Vianoce 2009 / Next Level 2010 / Deťom 2010 / Vianoce II 2011 / Fragile LIVE 2012 / Hlasy 2013 / Hlasy II 2014 / Fragile Queen Symphony 2015 / Fragile Queen Symphony II 2016

České stránky Fragile: www.gardes.cz/fragile/
Web Fragile:www.fragile.sk

OMEZENÝ POČET VSTUPENEK!

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo on-line přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!

bezbariérový přístup ANO / sleva 50% pro držitele průkazu ZTP/P a pro doprovod ZTP/P (1 osoba) - na prodejních místech Ticketportal i on-line (zvolte v nákupním košíku) / cenově zvýhodněná místa pro vozíčkáře

Vracení vstupného z důvodu změny termínu již bylo ukončeno (31.03.2021). Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není třeba je vyměňovat.
Uskutečněním koncertu platnost všech vstupenek zaniká, přijďte!

Aktuálně platná opatření: https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty

Absence očkování a další důvody na straně držitele vstupenky nezakládají nárok na vrácení vstupného: https://www.mkcr.cz/novinky-a-media/opatreni-platna-od-patku-26-listopadu-4-cs4528.html
Team Ticketportal.cz

-TH-Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Top