FLERET + host Jindra Kejak

FLERET + host Jindra Kejak

Datum: 21. ledna 2022
Místo: Masters of Rock Café
Adresa: Tyršovo nábřeží 5497, Zlín

Vstupenky

pátek
21
led. 2022
20:00
FLERET + host Jindra Kejak

Informace o akci

 

Legendární FLERET zahrají po roce opět ve Zlíně!

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína! Populární hudebníci vyráží na každoroční turné a rozparádí a roztančí sál již v pátek 21. ledna 2022 od 20:00 hod. ve známém klubu Masters of Rock Café ve Zlíně!!

Kapela sebou přiveze i legendární songy z mnoha alb, které se řadí mezi široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Masters of Rock Café.


 Fleret (folkrocková legenda) hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 39. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu.  Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 18 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.


Současní členové: Zdeněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Vít Rokyta, Radek Postava a Rosťa Koplík


Fleret-hudba, která bodne...

Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým bude tentokrát písničkář Jindra Kejak (autor hitu Vizovice a novinky Po vojně) a spolu se kterým zahrají několik společných písní plus jednu úplnou novinku, která zazní zcela poprvé!!

            Tak neváhejte a určitě přijďte dne 21. 1. 2022do Masters of Rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečně vítáni!  Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši J.

Vstupenky jsou k dostání v kavárně klubu Masters of Rock Cafe ve Zlíně na Čepkově tel: 777 701 592 a v síti www.ticketportal.cz

www.mastersofrockcafe.cz www.fleretmusic.czTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture FLERET + host Jindra Kejak

Na mapě

Top