FLERET + host Jindra Kejak

FLERET + host Jindra Kejak

Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Legendární FLERET zahrají opět ve Zlíně!

Vizovická kapela FLERET, která se řadí svým stylem mezi folk-rockovou scénu, přijede opět do Zlína! Populární hudebníci vyráží na každoroční turné a rozparádí a roztančí sál již v pátek 20. ledna 2023 od 20:00 hod. ve známém klubu Masters of Rock Café ve Zlíně!!

Kapela sebou přiveze i legendární songy z mnoha alb, které se řadí mezi široké spektrum jejich umění. Zároveň se tímto koncertem otevře nová česká koncertní sezona klubu Masters of Rock Café.


Fleret (folkrocková legenda) hudební skupina, která vznikla v roce 1983 ve Vizovicích a která letos vystupuje již 39. rokem po celé České republice se vyznačuje svou nespoutanou energii, která probíhá na koncertech a díky níž si získává velkou fanouškovskou základnu.  Její věkové spektrum čítá neuvěřitelné věkové rozpětí od 1-90 let. Svým valašským repertoárem a vlastní tvorbou, která již zlidověla, je často označována jako dvorní kapela Valašského království. Vlastní tvorbou písní vzdává hold běžnému životu. Za svou dobu trvaní Fleret vydal již celkem 18 řadových desek, iPíčko, dvě DVD, a 5 LP, 2 knihy a 3 zpěvníky. 17 let vystupovala s královnou lidové písně Jarmilou Šulákovou.


Současní členové: Zdeněk Hrachový, Stanislav Bartošík, Vít Rokyta, Radek Postava a Rosťa Koplík


Fleret-hudba, která bodne...

Na koncertě této legendární kapely nebude samozřejmě chybět ani host, kterým bude tentokrát písničkář Jindra Kejak (autor hitu Vizovice a novinky Po vojně) a spolu se kterým zahrají několik společných písní plus jednu úplnou novinku, která zazní zcela poprvé!!

Tak neváhejte a určitě přijďte dne 20. 1. 2023 do Masters of Rock Café ve Zlíně. Všichni rockeři, nerockeři či folkloristi si určitě přijdou na své! Jste srdečně vítáni!  Přijďte objevit krásy Valašska na vlastní uši.

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture FLERET + host Jindra Kejak
Top