EDMAR CASTANEDA & GRÉGOIRE MARET (CO/ CH)

JAZZ MEETS WORLD
EDMAR CASTANEDA & GRÉGOIRE MARET (CO/ CH)

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Edmar Castaneda - harfa / Grégoire Maret - foukací harmonika

Vzrušující duo s neobvyklou kombinací harfy a foukací harmoniky.

Edmar Castaneda je virtuózní harfenista, narozený v roce 1978 v hlavním městě Kolumbie, Bogotě a začal hrát na harfu v 13 letech. V polovině 90. let se přestěhoval do New Yorku, kde se věnoval studiu jazzové trumpety, aby se posléze vrátil ke hře na harfu. Od té doby vzal New York a světovou scénu útokem. Hraje své vlastní skladby, s průniky do původní hudby Kolumbie a Venezuely.

Gregoire Maret je zároveň jedním z nejvyhledávanějších hráčů na foukací harmoniku na světě, často je srovnáván s legendami jako Toots Thielemans a Stevie Wonder. Gregoire hrál s neuvěřitelným počtem slavných hudebníků, včetně Pat Metheny, Youssn'Dour, Me 'Shell Ndegeocello, Pete Seeger, David Sanborn a George Benson.

Souhra mezi Edmarem a Gregoireem je téměř telepatická.Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Změny a upozornění

ZMĚNA: Edmar Castaneda & Grégoire Maret (Co/ Ch) 24.03.2021 19:30 Novoměstská radnice, Praha

ZMĚNA:
Vzhledem k omezení všech kulturních, sportovních a společenských akcí a opatřením proti pandemii covid-19 se koncert EDMAR CASTANEDA & GRÉGOIRE MARET (CO/ CH) z plánovaného termínu 24. 3. 2021 od 19:30 hodin v místě Novoměstská radnice, Karlovo nám. 1/23, Praha 2 přesouvá na nový, náhradní termín: 23. 3. 2022. Místo a začátek koncertu zůstává beze změny.

Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 14. 3. 2021.    
 

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

P&J Music a Reklamační oddělení TICKETPORTAL


Doporučené

Top