Debbi & David Stypka

Debbi & David Stypka

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Úřadující držitelé Cen Anděl David Stypka a Debbi chystají dvojkoncert v pražské Akropoli

V březnu si oba odnesli cenu Anděl v nejsledovanějších kategoriích Interpret a Interpretka roku, nyní spojí David Stypka a Debbi své síly. Před Vánocemi odehrají jedinečný dvojkoncert v pražské Akropoli, kde 10. prosince zazpívají také písně z oceněných alb neboj. a Break.

Pro Davida Stypku, písničkáře z Frýdku-Místku, znamenalo album neboj. produkované ostříleným Martinem Ledvinou zásadní kariérní krok. Po letech konečně překročil hranice regionu a svým uhrančivým hlasem a neotřelou poetikou si podmanil posluchače ze všech koutů republiky. Mimořádný úspěch zaznamenal především duet s Ewou Farnou Dobré ráno, milá, který dodnes zní z rádiového éteru. Jeho černobílý, umělecky laděný videoklip v režii Jonáše Červinky už na YouTube nasbíral přes šest milionů zhlédnutí. Aktuálně rádiovým žebříčkem stoupá neméně emotivní singl Kříž.

Také pro Debbi byl zatím poslední albový počin Break z loňského roku do jisté míry zlomový. Hudební kritici v recenzích vyzdvihovali především jeho svěží současný zvuk, za který nese zodpovědnost producent Dušan Neuwerth. Rusovlasá zpěvačka však spolupracovala i s dalšími kreativními autory, například stále žádanějším Marcellem z indie rockové skupiny No Distance Paradise, písničkářem Jakubem Ondrou i s charismatickou zpěvačkou a skladatelkou Janou Kirschner. Letos navíc po letech zpívání výhradně v angličtině dokázala, že i v češtině má její nakřáplý vokál velkou sílu. Duet Mars a Venuše se skupinou Jelen získal na YouTube už přes milion přehrání.

Koncert Davida Stypky a Debbi nabídne mimořádné spojení dvou výrazných osobností české scény. Výjimečné hlasy, podmanivé melodie i oslnivé charisma obou úřadujících držitelů ceny Anděl slibují zážitek, na který se nezapomíná.

Na mapě

Top