Detail info
Close

Dean Lewis

Dean Lewis

Datum: 4. března 2025
Místo: Forum Karlín
Adresa: Pernerova 676/51, Praha 8-Karlín

Vstupenky

úterý
4
bře. 2025
20:00
Dean Lewis
04.03.2025 začátek od 20:00 doors od 18:30

Informace o akci

Kouzelný hlas a dojemné písně, srdcerváč Dean Lewis se vrací do Prahy
Z každého singlu Deana Lewise se stal globální hit a třeba píseň Be Alright před dvěma lety kralovala i domácím rádiím a streamům a dodnes patří mezi nejúspěšnější skladby na Spotify vůbec. Kouzelný hlas a dojemné písně, po vyprodané pražské premiéře v klubu Roxy přijede australský hudební zázrak s chystaným třetím albem The Epilogue.

Pro velký zájem se show naplánovaná původně do klubu SaSaZu přesunula do Fora Karlín. Vstupenky zakoupené do SaSaZu zůstávají v platnosti, lístky zakoupené na balkon klubu budou platné pro první galerii Fora Karlín. Prodej vstupenek (990–1290 korun) pokračuje v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Debutová deska Deana Lewise A Place We Knew z roku 2019 a spolupráce s hvězdným DJem a producentem Martinem Garrixem vystřelila australského hudebníka na vrchol hitparád po celém světě. Společnou tour po arénách odjel i s Jamesem Arthurem, vystupoval na finále fotbalové ligy australského fotbalu a k hostování jej pozvali i producent Kygo nebo americká zpěvačka Ruth B..

Mezi jeho největší hity patří skladba How Do I Say Goodbye o hrozící ztrátě rodiče. Přestože jsou jeho písničky povětšinou smutné a Lewis se nebojí otevírat témata depresí, rozbitých vztahů nebo vyrovnávání se s nemocí, zůstává veselým člověkem. „U smutných songů se lidé napojují srdcem i ušima, v případě veselých jen ušima. Smutné jsou tudíž dvakrát lepší,“ prozradil pro magazín Headliner před vyprodaným pražským koncertem.

 

Vstupenky pro ZTP/P + doprovod můžete objednávat na rezervace@ticketportal.cz, v kopii s přiloženým oskenovaným průkazem ZTP.


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

google maps
Top