DAVID ELLEFSON

DAVID ELLEFSON

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Metalová ikona David Ellefson z Megadeth vyráží na svou BASSTORY tour! Zavítá také do Zlína!
 
David Ellefson je spoluzakladatel, a především mezinárodně uznávaný baskytarista metalových titánů MEGADETH. Kapely, která vyhrála ceny GRAMMY za nejlepší metalový výkon v písni Dystopia ze stejnojmenného alba.
Nyní David oznamuje svoji vlastní tour s názvem BASSTORY. Půjde o exkluzivní koncerty spojené s příjemným povídáním tohoto muzikanta.
 
Na komorní večer, sólového basového vystoupení a vyprávění Davida Ellefsona o detailech úsilí a probíjení se, ale i triumfech ve jménu Rock N 'Rollu, se můžete těšit i ve Zlíně.
 
„Před několika lety jsem vyrazil na besedy po Austrálii, abych podpořil svou knihu My Life With ‘Deth a vždycky jsem byl nadšený, že se potkám se svými fanoušky v komornějším prostředí.
Tyto nezapomenutelné části mého života se shromáždily a vzešlo z toho turné BASSTORY. Nejenže budou moci mí fanoušci slyšet některé z oblíbených riffů, ale i příběhy s nimi spojené. Ne moc často se dostanu do malých rockových klubů/hudebních škol, přesně tam, kde to všechno začalo, a tak se opravdu moc těším, až se zase se svými fanoušky potkám!" říká Ellefson.
 
Intimní večer s Davidem Ellefsonem se uskuteční 22. března 2019 v klubu Masters of Rock Café.
 
Koncert bude k sezení u stolu, proto si rezervujte vstupenku včas, kapacita sálu je omezená!

Na mapě

Top