Detail info
Close

Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour

Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour

Datum: 23. února 2025
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

neděle
23
ún. 2025
20:00
Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 18:30

Legendární popová ikona Cyndi Lauper míří do Prahy! Nenechte si ujít jedinečné vystoupení plné hitů jako Girl Just Want to Have Fun, Time After Time a mnoho dalších, které se již nebude opakovat.

Turné, které produkuje společnost Live Nation, se v únoru 2025 vydá do Evropy a bude prvním velkým turné zpěvačky po deseti letech, přičemž se představí v Glasgow, Manchesteru, Londýně, Birminghamu a Belfastu a poté bude pokračovat v Budapešti, Lodži, Praze, Berlíně, Düsseldorfu a Paříži. Během turné se k Lauper připojí speciální hosté, kteří budou zveřejněni později.

Toto oznámení přišlo v návaznosti na severoamerické rozlučkové turné a následovalo po vydání celovečerního dokumentárního filmu LET THE CANARY SING, který se zabývá jejím výjimečným životem a kariérou. Dokument měl exkluzivní premiéru na Paramount+ v USA a Kanadě v úterý 4. června. Na oslavu turné a filmu byla Lauper poctěna slavnostním otiskem v prestižním TCL Chinese Theatre Hollywood v Los Angeles.

O CYNDI LAUPER
Cyndi Lauper je držitelka cen Grammy, Emmy a Tony, autorka písní a interpretka s celosvětovým prodejem více než 50 milionů nahrávek. Její ikonický hlas, vlivný punkový šarm a nakažlivá živá vystoupení ji katapultovaly mezi hvězdy. Lauper získala se svým prvním albem She's So Unusual cenu Grammy pro nejlepšího nového umělce a stala se první ženou v historii, která měla z debutového alba čtyři singly v první pětce žebříčku včetně hymny "Girls Just Want To Have Fun". Lauper vydala dalších deset studiových alb, na nichž se objevily klasiky jako "Time After Time" a "True Colors", a je členkou Síně slávy písničkářů a autorkou bestsellerů NY Times. V roce 2013 se Lauper stala první sólovou ženou, která získala cenu za nejlepší původní hudbu (hudba a text) k filmu Kinky Boots. Neúnavně se věnuje také své obhajobě práv. Od prvního dne je aktivistkou a vždy bojuje za slabší – zejména za ženy, lidi s HIV/AIDS a LGBTQ komunitu.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P


Ticketportal je zárukou pravosti vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour
picture Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour
picture Cyndi Lauper: Girls Just Wanna Have Fun Tour

Na mapě

google maps
Top