CZARFACE / US

CZARFACE / US

Datum: NOVÉ DATUM BUDE UPŘESNĚNO
Místo: Futurum Music Bar
Adresa: Zborovská 82/7, Praha

Vstupenky

PRODEJ DOČASNĚ PŘERUŠEN

Prodej byl pozastaven.
CZARFACE / US
NOVÉ DATUM BUDE UPŘESNĚNO

Informace o akci

CZARFACE, PADOUCH NEBO HRDINA?

Svět potřebuje finální bitvu. Nejde o nic menšího, než ovládnutí rapového univerza. Kužely světelných ramp zaostřují na jeviště. Všechny oči na NĚJ. Czarface přijíždí ohromit Prahu.

Pár super hrdinů i padouchů už na kolbišti komix rapu síly poměřilo. DOOM. Iron Man Ghostface. Kool Keith... Novým temným stínem nad metropolí je trojjediné monstrum Czarface. Je to padouch nebo hrdina? Kresloun z temnot nebo veselá kreslená postavička? Zdá se, že trochu od obojího, že náš chromovaný pozemský křižák si ve víru vesmírné bouře svou stranu teprve zvolí. Obě dvě strany síly. Dvouhlasně rapující entita se super schopností si vybrat ten nejkrutější beat. Kdo to je? Kdo jsou oni? Je jeden, nebo je jich víc? A kdo se ukrývá pod maskou? To nám ukáže až Futurum!Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top