COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Datum: 21. srpna 2021
Místo: Zahrádka Na Střeláku
Adresa: Pisárecká 562/7b, Brno

Vstupenky

sobota
21
srp. 2021
14:00
COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Informace o akci

První ročník bluesového festivalu Cosmic Blues přiveze světoznámou britskou formaci The Animals, která od 60. let hraje slavné hity, které se staly rockovou klasikou. V téměř dvouhodinovém programu zazní například písně It's My Life, Gonna, Send You Back to Walker, Bring It On Home to Me, I'm Mad Again, The House of the Rising Sun, We Gotta Get Out of This Place, Boom Boom, I'm in Love Again, I'm Crying a Don't Let Me Be Misunderstood.
Fanoušci The Animals měli možnost kapelu vidět již dvakrát v Brně i Praze, kapela momentálně jezdí ve sestavě John Steel, Mickey Gallagher (původní členové z 60. let), Danny Handley a Roberto Ruiz, tedy bez Erica Burdona. Projev kapely je zcela autentický a zpěv Danny Handleyho srovnatelný s jeho slavnějším předchůdcem.
Festival začíná již ve 14 hodin, protože před slavnými Animals (koncert v 20.00) se představí několik dalších bluesových umělců – Band Of Heysek z Brna, Janis Joplin Revival a hosté.

Předběžný program:
14.00 Otevření areálu, DJ Vincent Vega
16.00 Band Of Heysek
18.00 Janis Joplin Revival
20.00 The Animals and Friends /UK/Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Na mapě

Top