COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

COSMIC BLUES FESTIVAL 2021

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

Cosmic Blues Festival měl mít hlavní hosty britské The Animals, tento plán však zhavaroval, protože baskytarista The Animals - Roberto Ruiz onemocněl. Proto pořadatelé přesunuli festival o měsíc a bude se konat 26.9.2021 v areálu Zahrádka na Střeláku s kapacitou 500 lidí a s výhradně českým programem, kterému vévodí vynikající formace Bluessession s Olinem Nejezchlebou (ETC, Ivan Hlas trio, Marsyas..atd) a elitními muzikanty Ondřejem Konrádem, Jiřím Zelenkou, Pavlem Skálou a hostem na trumpetu Michalem Gerou, což je jeden z nejuznávanějších trumpetistů všech dob. V programu jsou bluesové lahůdky St. Johnny a Dobré ráno blues band, brněnší Band of Heysek a s názvem festivalu spřízněný Janis Joplin Revival.
Tohle bude top bluesové babí léto, a tak přijďte prožít Cosmic Blues Festival naplno. Čepovat se budou jiskrné Dalešice. Se vstupenkou na The Animals máte bonus 2 piva zdarma!!!

Program akce:
14.00 Band of Heysek (Brno)
16.00 St. Johnny (Praha)
17.30 Olin Nejezchleba a Bluessession (Praha)
19.00 Dobré ráno bluesband (Praha)
20.30 Janis Joplin Revival (Praha)Ticketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Změny a upozornění

ZMĚNA TERMÍNU KONÁNÍ: COSMIC BLUES FESTIVAL 2021 21.8.2021 - BRNO

ZMĚNA:

Ze zdravotních důvodu se COSMIC BLUES FESTIVAL 2021 v plánovaném původním termínu 21.8.2021 od 14:00 hodin a místě Zahrádka Na Střeláku, Pisárecká 562/7b, Brno PŘESOUVÁ na nový náhradní termín: 26.9.2021. Místo a začátek zůstává beze změny.

 


Zakoupené vstupenky na všechny termíny zůstávají v platnosti a není je potřeba vyměňovat. 

 

Komu nový náhradní termín nevyhovuje, může vstupenky vrátit v místě zakoupení do 5.9.2021.

 

 

Vstupné se vrací:

1/ platba rezervovaných vstupenek nebo přímý nákup vstupenek u prodejce

vstupné vrací tentýž prodejce - vstupenky není možné vracet na jiném prodejním místě, než na kterém proběhla ÚHRADA vstupenek. V případě zrušeného prodejního místa vrací platbu centrální kancelář (Politických vězňů 15, Praha 1), kam je vstupenky třeba fyzicky doručit.

2/ platba vstupenek po internetu

a/ vyzvednutí na prodejním místě či obdržení vstupenek poštou - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Vstupenky je třeba doručit ve fyzické podobě na tuto adresu.

b/ elektronické vstupenky typu HOMEticket - vstupné vrací centrální kancelář - Politických vězňů 15, Praha 1 - návratovou transakcí na tentýž účet, z jakého byly vstupenky uhrazeny. Pro navrácení finančních prostředků je však nutné vyplnit tento formulář

3/ platba vstupenek přes benefity

vstupenky spolu s benefitní objednávkou je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: eva.sulcova@ticketportal.cz

4/ platba vstupenek na fakturu

fakturu spolu se vstupenkami je třeba doručit na adresu centrální kanceláře (Politických vězňů 15, Praha 1) či zaslat na email: rezervace@ticketportal.cz
Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení!

Reklamační oddělení TICKETPORTAL

 

 

 

Vyjádření pořadatele:

Oznamujeme, že festival Cosmic Blues, který se měl konat tuto sobotu 21.8.2021, se z důvodu nemoci kapely The Animals přesouvá. Festival proběhne v náhradním termínu 26.9.2021 na stejném místě, tj. Zahrádka Na Střeláku v Brně, s upraveným programem.

Program festivalu je v jednání, sledujte 
www.brnokoncert.cz.

Vstupenky není nutné vyměňovat, zůstávají v platnosti.
Top