Detail info
Close

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM

Datum: 19. října 2024
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

Vstupenky

sobota
19
říj. 2024
18:00
ČESKÝ MEJDAN S IMPULSEM
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 16:30

Český mejdan s Impulsem, tradiční domácí hudební akce, se bude konat již po osmé a Rádio Impuls na ní oslaví své 25. narozeniny. Fanoušky tohoto jedinečného koncertu pro všechny generace, které žijí českou muzikou, jistě potěší informace, že dalším ročníkem Českého mejdanu s Impulsem opět ožije největší hala v České republice, pražská O2 arena.

Organizátoři akce zatím odhalují jen první jméno tradičního maratonu plného skvělé muziky a mají pro návštěvníky překvapivou novinku. Poprvé na této hudební události zazní i světové hity, které znáte z repertoáru slavné skupiny Queen. Radio Ga Ga je přece ten správný hit na rádiovou narozeninovou oslavu. Ano, nejznámější český tribute band světového formátu Queenie přinese nejslavnější hity nesmrtelného Freddie Mercuryho i na Český mejdan s Impulsem 2024. Ti, kteří už tuto formaci naživo viděli, vědí, že tahle „Show must go on“ a rozhodně si ji užijí.

A to není zdaleka všechno. Další jména budou oznámena už brzy. Jisté ale je, že obsazení 8. ročníku Českého mejdanu s Impulsem bude opět velkolepé a objeví se tu, jak je dobrým zvykem jména tradiční i zcela nová! Připomeňme si, že mezi interprety minulých ročníků byla i taková jména jako Karel Gott, Lucie Bílá, Kryštof, Hana Zagorová, Chinaski, Peter Nagy, Richard Müller, Vašo Patejdl, Marie Rottrová, Václav Neckář, Xindl X, Mirai, Jelen nebo mejdanový král Michal David.

O nejlepší místa bývá největší zájem, proto radíme: „Kupte si lístek dřív než ostatní“.

V prodeji jsou opět i speciální lístky VIP Experience na sezení přímo u pódia. Od 16:30 budete mít díky nim zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do restaurace Lokomotivka, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering. Z Lokomotivky budete mít přístup na svá místa na ploše v prvních čtyřech řadách pod podiem v sektoru 002.

Balíček VIP Lounge 109 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 111 (Lounge 109)
• Welcome drink v prostoru Lounge 109
• Catering v Lounge 109
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

Balíček VIP Lounge 115 v ceně 3 490 Kč obsahuje:
• Exkluzivní místo na sezení v prvním patře v sektoru 117 (Lounge 115)
• Welcome drink v prostoru Lounge 115
• Catering v Lounge 115
• Přednostní VIP vstup vchodem č.2 od 16:30

U obou VIP Lounge balíčků budete mít od 16:30 zajištěn přednostní vstup do haly speciálně vyhrazeným vchodem č.2 a přístup do Vašeho VIP prostoru, kde na Vás bude čekat welcome drink (prosecco nebo nealko) a catering.

Na tento koncert nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/P

Ticketportal garantuje pravost vstupenek
Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.
Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

Na mapě

Top