ČECHOMOR – vánoční koncert KOOPERATIVA TOUR 2020

ČECHOMOR – vánoční koncert KOOPERATIVA TOUR 2020

Datum:
Místo:

Vstupenky

Informace o akci

VÁNOČNÍ KONCERT ČECHOMORU VE ZLÍNĚ PŘELOŽEN Z DŮVODU NEMOCI NA 18. LEDNA!

 

Z důvodů aktuálního onemocnění zpěváka a kytaristy Františka Černého se vánoční koncert skupiny ČECHOMOR v Kongresovém centru Zlín neuskuteční v původně plánovaném datu 6. prosince.

František, celá kapela i pořádající Agentura Velryba se divákům omlouvají za nepříjemnosti spojené s další změnou termínu koncertu, v současné době jsou však věci “mezi nebem a zemí“, které zkrátka nikdo neovlivní. Věříme, že fanoušci a majitelé vstupenek najdou pochopení pro tuto situaci a podpoří nás všechny v nelehké době tím, že si na koncert ještě pár týdnů počkají.

ZLÍNSKÝ KONCERT ČECHMORU SE USKUTEČNÍ V NÁHRADNÍM DATU 18. LEDNA 2022. Místo konání – Kongresové centrum Zlín – zůstává nezměněno.

Původní vstupenky na koncert zůstávají v platnosti, zbývající vstupenky jsou stále k dostání v prodejní síti Ticketportal (tedy dodatečně – tip na krásný vánoční dárek pro ty, co ještě vstupenky nemají :)

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se naviděnou v lednu na zlínském koncertu skupiny Čechomor.

 

AGENTURA VELRYBATicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Galerie

picture ČECHOMOR – vánoční koncert KOOPERATIVA TOUR 2020

Změny a upozornění

ZMĚNA: ČECHOMOR – vánoční koncert KOOPERATIVA TOUR, 6.12.2021, ZLÍN

ZMĚNA:

Z důvodu nemoci se koncert: ČECHOMOR v rámci KOOPERATIVA TOUR v plánovaném termínu 6. 12. 2021 (7.12.2020) od 19:00 hodin v místě Kongresové centrum, Zlín neuskuteční a PŘESOUVÁ se na nový, náhradní termín: 18. 1. 2022. Místo a začátek koncertu zůstávají beze změny.

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

 

Vyjádření pořadatele akce:

VÁNOČNÍ KONCERT ČECHOMORU VE ZLÍNĚ PŘELOŽEN Z DŮVODU NEMOCI NA 18. LEDNA!

Z důvodů aktuálního onemocnění zpěváka a kytaristy Františka Černého se vánoční koncert skupiny ČECHOMOR v Kongresovém centru Zlín neuskuteční v původně plánovaném datu 6. prosince.

František, celá kapela i pořádající Agentura Velryba se divákům omlouvají za nepříjemnosti spojené s další změnou termínu koncertu, v současné době jsou však věci “mezi nebem a zemí“, které zkrátka nikdo neovlivní. Věříme, že fanoušci a majitelé vstupenek najdou pochopení pro tuto situaci a podpoří nás všechny v nelehké době tím, že si na koncert ještě pár týdnů počkají.

ZLÍNSKÝ KONCERT ČECHMORU SE USKUTEČNÍ V NÁHRADNÍM DATU 18. LEDNA 2022. Místo konání – Kongresové centrum Zlín – zůstává nezměněno.

Původní vstupenky na koncert zůstávají v platnosti, zbývající vstupenky jsou stále k dostání v prodejní síti Ticketportal (tedy dodatečně – tip na krásný vánoční dárek pro ty, co ještě vstupenky nemají :)

Děkujeme za pochopení a těšíme se naviděnou v lednu na zlínském koncertu skupiny Čechomor.

 

AGENTURA VELRYBA

 

 

 

 

 

Omlouváme se za nepříjemnosti a děkujeme za pochopení
AGENTURA VELRYBA a Reklamační oddělení Ticketportal.cz

 

 


Top