CAVALLUNA – Tajemství věčnosti

CAVALLUNA – Tajemství věčnosti

Datum: 5. února 2022
Místo: O2 arena
Adresa: Českomoravská 2345/17a, Praha

presented by APASSIONATA

Vstupenky

sobota
5
ún. 2022
14:00
CAVALLUNA – Tajemství věčnosti
O2 arena

Praha

sobota
5
ún. 2022
19:00
CAVALLUNA – Tajemství věčnosti
O2 arena

Praha

Informace o akci

Vstup umožněn 12:30, resp. 18:00

Nejpopulárnější evropská rodinná koňská show Apassionata se vrací do pražské O2 areny s novým představením pod názvem Cavalluna – Tajemství věčnosti.

Nová show navazuje na předchozí úspěchy představení Apassionata – „Companions of Light“, Cavalluna – „World of Fantasy“ a Cavalluna – „Legend of the Desert“.

Cavalluna odhalí novou show vycházející ze sedmnácti let zkušeností a profesionálního produkčního týmu i hlavních protagonistů ve více než 30 městech. Jedinečné kvality představení dodávají jak krásná zvířata, tak i profesionální jezdci a akrobaté. Nezapomenutelné choreografie předvedou Luis Valença, Bartolo Messina, Sebastián Fernández, Sylvie Willms a další členové jezdecké akademie Hasta Luego Academy.

Cavalluna – Tajemství věčnosti slibuje spektakulární jezdecké výkony kombinované s artistickými prvky a emocemi nabité hudební kompozice – to vše spojené pohádkovým příběhem. Mamey, krásná dcera tajemného kmene se vydává na cestu napříč střední Amerikou, aby navrátila Kámen věčnosti jeho právoplatným majitelům, svému lidu. Na cestě se potká s mladým farmářem Joaquimem, který putuje za stejným cílem – společně se tak vydají za napínavým dobrodružstvím. Odhalí nakonec „Tajemství věčnosti“?

Na tyto akce nelze rezervovat vstupenky, je možný pouze přímý nákup online, nebo na prodejních místech.

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketportal neručíme.

Nové termíny
Původní tisková zpráva
Pokyny pořadatele
INFO ZTP/PTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech (např. Viagogo). Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top