Boris Brejcha in Concert

Boris Brejcha in Concert

Datum: 27. října 2022
Místo: Sportovní hala FORTUNA
Adresa: Za Elektrárnou 419/1, Praha 7-Bubeneč

Vstupenky

čtvrtek
27
říj. 2022
21:00
Boris Brejcha in Concert
27.10.2022 (Čt) / Start 21:00 / End 05:00

Informace o akci

BORIS BREJCHA live in Concert
Boris Brejcha se počtvrté vrací do Prahy! Tentokrát s exkluzivní a velkolepou show "Boris Brejcha in Concert", při které ho doprovodí umělci z jeho labelu Fcnkg Serious Ann Clue, Deniz Bul, Moritz Hofbauer a Theydream. Domácí techno scénu pak budou reprezentovat Subgate a Ladida.
Představovat Borise Brejchu a jeho hudbu jeho fanouškům jistě není třeba, tak se zaměříme na to, co pro Vás chystáme. Těšit se můžete na nejen na jeho nezaměnitelný sound, ale také na opravdu masivní světelnou a vizuální show, speciálně připravenou pro projekt In Concert. Zvláštní pozornost budeme věnovat ozvučení akce, které společně s ostatní technickou produkcí zajistí Force production se svým osvědčeným Function one systémem.
Nemenší pozornost soustředíme i na zázemí pro návštěvníky. Připravený bude velký počet barů s bohatou nabídkou nápojů jak v tribunách haly, tak přímo na ploše. Protože se v hale nesmí kouřit, připravíme také velkou venkovní zastřešenou kuřáckou zónu. S ohledem na roční dobu bude na místě k dispozici dostatečné množství šaten, a navíc locker boxy, kde můžete odložit své věci a mít k nim kdykoliv přístup.
Pro ty, co si chtějí dopřát i trochu luxusu navíc, je připravena VIP zóna s vlastní terasou umístěnou přímo proti pódiu, VIP Lounge s vlastním barem, oddělené toalety a kuřácká terasa. S VIP vstupenkou se můžete pohybovat ve všech zónách přístupných návštěvníkům, a to včetně zvýšených tanečních platforem u pódia s nejlepším výhledem na show. Na taneční platformy si lze zajistit vstup i samostatně (vstupenky "By stage").
Věříme, že si tento svátek elektronické hudby užijete naplno.

VIP VSTUPENKA
samostatný VIP vchod, přístup na luxusní VIP terasu s barem, VIP Lounge, VIP WC, free welcome drink a přístup na vyvýšené taneční platformy u pódia i na plochu
"BY STAGE" VSTUPENKA
samostatný vchod, přístup na speciální vyvýšené taneční platformy po obou stranách pódia s nejlepším výhledem na stage a s vlastními bary a zázemím

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit a vytisknout online přímo na ticketportal.cz - HOMEtickets!!
Další info:
slevy NE / bezbariérový přístup ANO - zóna Standard / každý návštěvník musí mít vlastní vstupenkuTicketportal garantuje pravost vstupenek

Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky.

Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech. Ticketportal s těmito společnostmi nemá nic společného a tento způsob přeprodávání vstupenek nepodporuje.

Na mapě

Top